Šta je novo?
SerbianForum

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

• Hvala svima na 1 900 000+ postova & 500 000+ tema!

samsung s3 GT-I930

• Začetnik teme joker007
  • Datum pokretanja
J

joker007

Član
Pozdrav dal moze neko da mi objasni kako updejtovati softwer 4.3 na 4.4.4

D

demauri123

Samsung galaxi s3 gt i9300. Kako se može popraviti imei pokušao sam sa puno programa ali niti jedan ne prepoznaje uređaj.

pera.simic

pera.simic

Nadjes nekoga ko ima isti model GT-I9300. Telefon treba da ima root pristup i instaliran TWRP.
Sa TWRP napravis kopiju EFS gde se nalaze svi ti podaci, prebacis kod tebe i sa TWRP vratis te iste podatke kod tebe na telefon.

Inace pre bilo koje ozbiljne intervencije na telefonu obavezno sacuvati
boot, recowery, baseband i pod obavezno ali obavezno EFS.
EDIT:
Posto kazes da si probao raznim programima predpostavljam da si probao i da programom odin instaliras modem. Ako to nije proslo kako treba onda probaj ovu soluciju gore sa kopiranjem EFS.

Poslednja izmena:
Salac UE

Salac UE

Jedno pitanjce.
Imam ovaj telefon, na kome je neko petljao nešta po IMEI-u, pa je sad čuveni 00499... Sve normalno funkcioniše izuzev toga što nije moguće pozivanje sa SIM kartice.
Probao sam gomilom kojekakvih programa i aplikacija da vratim originalni, ili da ga upišem, ali nije moglo.
Ima li ko kakvu ideju kako bih mogao to da uradim?

Inače, na njega sam stavio crDroid 7.1.2 i radi OK

dare74

dare74

Član
Jedno pitanjce.
Imam ovaj telefon, na kome je neko petljao nešta po IMEI-u, pa je sad čuveni 00499... Sve normalno funkcioniše izuzev toga što nije moguće pozivanje sa SIM kartice.
Probao sam gomilom kojekakvih programa i aplikacija da vratim originalni, ili da ga upišem, ali nije moglo.
Ima li ko kakvu ideju kako bih mogao to da uradim?

Inače, na njega sam stavio crDroid 7.1.2 i radi OK
@Salac UE
Pokušaj sa vraćanjem starije verzije softvera, oficijalne verzije softvera,mislim da je za s3 poslednja android 4.3.

Poslednja izmena: