Samsung,Nokia, HTTC

Koji je po vama Telefon najbolji??


  • Total voters
    59
Član
Učlanjen(a)
19.04.2010
Poruka
1.381
Nokia, Sve sto Sony ericsson, samsung i HTTC imaju pojedinačno nokia sve to ima.
 
Član
Učlanjen(a)
16.10.2010
Poruka
3
Ajmo malo 'facts': najveci broj prodatih telefona u svetu u 2010- Lg, najbolji tel u 2010- Samsung galaxy S (oko 10 miliona prodatih primeraka), najprodavaniji Nokia tel N8- oko 4 miliona prodatih.
The Best Android Phone in 2011- Motorola Atrix!
Licno, nemam favorita. Nisam od onih koji misle da samo postoje samsung televizori, golf automobili i nokia telefoni. :)

media_http9gagcomphot_fdede.jpg.scaled500.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
05.04.2010
Poruka
59
Imao sam dvije Nokie,pa onda 2 Sony Ericssona.
Taj drugi SE i sad koristim.
I ostajem pri SE-u.
Ali ajde kad se već bira,onda kažem HTC!
A ova zadnja slika mnoooogo govori.
Mudro zboriš starče.
:D
 
Član
Učlanjen(a)
30.01.2011
Poruka
1
Nekada sam koristio Nokia(symbian) telefone zato sto su bili jedini a danas zato sto su najbolji, malo i iz inata zato sto ih svi nesto mazu. Na hiljade komentara se moze procitati kako je android bolji, ali mnogo malo konkretno zbog cega. Ako je brzina izvrsavanja aplikacija merilo, tu symbian malo zaostaje ali ne toliko da bi predstavljalo smetnju. Sto se tice tehnickih karakteristika hardvera, istina je da se mnogi htc telefoni mogu pohvaliti boljim specifikacijama ali nokia zadate zadatke izvrsava sasvim dobro sa hardverom koji je u opticaju. Moji razlozi zasto dajem prednost nokiji i symbianu su: veliki broj sasvim funkcionalnih i korisnih aplikacija, kompletno zaokruzena multimedija, velike mogucnosti sinhronizacije sa drugim uredjajima, prilagodljiv meni i jednostavno rukovanje folderima, normalna komunikacija sa svim obicnim telefonima putem bluetootha, podrzano citanje rss vesti u okviru fabrickog pretrazivaca, jednostavno rukovanje pozivima i sms porukama, koriscenje telefona kao hot spota, koriscenje telefona kao modema, mogucnost povezivanja sa televizorom ili eksternim monitorom i pregled sadrzaja na velikom ekranu, povezivanje eksternog misa i tastature preko kabla ili bluetootha, usb on the go povezivanje flash diskova, velik broj ovi servisa na svim jezicima, veliki izbor voip aplikacija kao i sip podesavanja za internet telefoniju, fabricke aplikacije za enkripciju i daljinsko upravljanje, i sve ostalo sto imaju i ostali operativni sistemi...
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2011
Poruka
1.820
Imam Samsung nekih par godina i dobro me služi (još uvek). Prvi telefon mi je bio Nokia 3410. Taj je trajao nekih 3 godina ali stalno sam imao problema sa njime, na kraju sam ga prodao za neku siću.

A, na ovaj Samsung stvarno nemam nikakvih pritužbi.
 
Natrag
Top