Samsung Galaxy S7 - Firmware, Odin, root, TWRP, SuperSU, Xposed, framework, Lucky Patcher, itd...

Član
Učlanjen(a)
29.10.2011
Poruka
346
Dali se gube root i twrp ako se uradi factory resset telefona?
Imam problema sa ne mogunoscu da pokrene aplikacuju societe generale banke,odjenom mi samo izbacuje da je aplikacija prestala sa radom.
Ostaje mi jos da probam sa factory ressetom pa ne znam sta ce da se desi sa rootom i twrp?
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.258
TWRP apk je samo obicna apk. Ja na primer nikada nisam koristio twrp apk jer ta apk sluzi samo da pronadjes i preuzmes pravi twrp image za svoj uredjaj.
Bolja i sigurnija solucija je da skines TWRP i instaliras ga racunarom iz download moda uredjaja sa ODIN.
Daklem twrp apk nije obavezno da se ima, problem nastaje jer jer TWRP ponudi da instaliras njegovu apk i ko prihvati po podizanju systema upozorava i trazi instalaciju
 
Član
Učlanjen(a)
29.10.2011
Poruka
346
Nisam se lepo izjasnio TWRP jesam preko kompjutera i Odina instalirao u telefon.
Znaci ako uradim factory reset ostali bi mi root i twrp?
 
Učlanjen(a)
29.08.2016
Poruka
46
...Imam problema sa ne mogunoscu da pokrene aplikacuju societe generale banke,odjenom mi samo izbacuje da je aplikacija prestala sa radom...

čudi me da ti je i radilo bez xposed, mada je upitno za slične apk kojima smeta root i s xposed modulima.
Lično ne koristim ništa od apk kojima smeta root, pokupio info s neta.
 
Član
Učlanjen(a)
29.10.2011
Poruka
346
Imam i xposed.
Radilo mi je dugo vremena i odjednom mi se pokvarilo,aplikacija telenor banke mi jos uvek radi.
Na starom samsungu s3 neo mi radi societeova aplikacija a i on mi je rutovan,samo mi na s7 edge vise nece.
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.258
Da napomenem kada je telefon root pored OEM unlock (koji treba da je ukljucen) iz DEVELOPER OPTIONS obavezno je iskljuciti SECURITY POLICY UPDATES jer je po defaultu ukljucen.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
29.10.2011
Poruka
346
Meni je OEM unlock ukljucen,znaci treba da ga iskljucim?
SECURITY POLICY UPDATES sam iskljucio.
 
Natrag
Top