Samsung Galaxy S5 (SM-G900H)

Učlanjen(a)
20.03.2012
Poruka
2.095
Koristim ovaj telefon , e sad , problem je sto je telefon zakljucan , i zaboravljen je PIN code od telefona ... Dali postoji nacin da se ovo resi nekako , bez odlazenja u servis i sl.
 
Član
Učlanjen(a)
27.10.2009
Poruka
358
Na koji PIN kod misliš? Ako je od Androida rješenje je factory reset ako je od SIM kartice onda bi trebao naći onaj PUK broj i slijediti upute...
 
Učlanjen(a)
20.03.2012
Poruka
2.095
Od Androida je jer probao sam vec dve kartice , vip i telenor , ali nece da otvori ni meni ni nista , trazi da ukucam pin kod ... Nemam mogucnost poziva da prakticno potvrdim novu karticu ... Cerka je dobila fon , ali je stari korisnik zaboravio pin kod :(
 
Član
Učlanjen(a)
27.10.2009
Poruka
358
Odradi reset, i to je to...uštimaj sve nanovo i ne bi trebalo biti problema, po mogućnosti uradi root i riješi se onih bezveznih tvari što dođu kao sistemske u Androidu a ne koriste nizašto....
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
930
Kod mene je G900F a imam i S4, e ovaj novi S5 sam dobio danas i ne mogu da izvalim neke opcije koje imam na s4 a ne nalazim ih na s5.

Pre svega, na S4 kad stavim ruku iznad senzora s prednje strane upali se ekran da vidis sat.. kd S5 to ili nema ili ne mogu da nadjem?

Isto, ima li na S5 da se upise onaj tekst na pocetni ekran kao sto ima s4, Zivotni pratilac? Za sad, to, ako se setim jos necega..
 
Natrag
Top