Samsung Galaxy S4 ili Samsung Galaxy Note II ?

Koji Vam je bolji?


  • Total voters
    31
Član
Učlanjen(a)
22.04.2013
Poruka
282
po meni samsung galakx note 2 ja sam vec kupio 3 i predobar je
 
Član
Učlanjen(a)
22.04.2013
Poruka
282
Bolje je sacekati i uzeti Samsung Galaxy Note 3, telefon kida koliko je dobar. Moze se uzeti u Telenoru a uz njega se dobija i pametni sat. Samsung je ovim potezom oduvao Iphone i Nokiu.
da se nadovezem na ovo ja sam kupio note 3 i nisam uz njega dobio sat jer on kosta dodatnih 200 eura
 
Član
Učlanjen(a)
31.03.2010
Poruka
38
Ma uzela sam na kraju Samsung Galaxy S4.
Al' svakako znam da nikada ne treba uzimati nesto skupo, jer to posle moze da vas kosta. yes3
 
Član
Učlanjen(a)
22.04.2013
Poruka
282
:) to je isti problem i kod mene ja sebi narucim preko ebay-a jednu novu bateriju i punjac za baterije pa ih nonstop mjenjam to je sigurno zbog mnogobrojnih aplikacija i igrica koje imaju jer nesispustam ga iz ruku
 
Član
Učlanjen(a)
31.03.2010
Poruka
38
Ja nemam igrice u tome je problem, mislim ne igram ih, i ne koristim puno telefon, a opet se brzo isprazni. wacko2
 
Član
Učlanjen(a)
01.10.2011
Poruka
63
Ja nemam problema sa baterijom imam note 2 jedno sam naucila sa ovim telefonom samo koristiti orginalni punjac . Moja prijateljica je kupila nekoliko jeftinih punjaca i zeznula nesto u telefonu ima isto note 2 tako da joj telefon se isprazni za 3-4 sata a puni ga citavu noc.Provjeri bateriju mozda je defektna galaxy s4 bi trebao da traje po pravilu 24 sata.
 
Član
Učlanjen(a)
31.03.2010
Poruka
38
Pa da ali ja mislim da svi ovi noviteti sa velikim ekranima i njihovom velikom potrosnjom, zahtevaju i vece koriscenje baterije.
 
Natrag
Top