Samsung galaxy s2 polovan

Član
Učlanjen(a)
09.04.2010
Poruka
189
Da li neko mozda zna gde mogu da nabavim samsung galaxy s2 polovan do 180 € ili da zameni moj samsung galaxy ace plus za samsung galaxy s2 uz moju adekvatnu doplatu stim da cena ne predje 180 €
 
Član
Učlanjen(a)
10.09.2010
Poruka
8
Nećeš to da nađeš nigde druže. Možda jedino da je havarisan ili da mu nešto određeno fali(čitaj: ukraden), što ti nikako ne preporučujem. Obavezno pazi kada kupuješ ovaj i još neke određene modele telefona, da su napravljeni za Evropsko tržšište, pošto postoje verzije telefona za Američko tržište kojih ima na oglasima za upola manje cene, a mreža im radi na sasvim drugačiji način od standardnom GSMa koji svi ovde koristimo.

Mogu da ti nabavim beli za 210e!
 
Član
Učlanjen(a)
28.01.2013
Poruka
3
Dal mi neko moze pomoci i objasniti mi sta da radim? Imam Samsung galaxi s2 nov,star svega 7 dana. Imam problem gasi mi se svaki dan bar po jednom. Al nije to tipicno gasenje vec otkazu sve funkcije a kad nazovem broj dostupan je al na njemu nezvoni niti bilo sta pokazuje.Tek profunkcionose kad izvadim bateriju i vratim . Nine u pitanju memorija kupio sam dodatnih 16 giga. Pomozite braco i recite sta da radim
 
Natrag
Top