Samsung A52s 5g

Učlanjen(a)
11.05.2014
Poruka
19
Telefon je za svaku preporuku, koristim ga već mesec dana, baterija traje 2 dana uz korisćenje od po 5 sati dnevno, kamera je odlična, ekran radi na 120Hz.
 
Učlanjen(a)
11.05.2014
Poruka
19
Kamera je 4+, nije kao kod Iphone ali pravi odlican balans boja i osvetljenja, npr. nebo/zemlja itd. Sto se tice nocnih slika takodje su dobre. Zavisi sta fotografises i koliko si vesta u tome. Ima PRO mod, tako da sa malo znanja i stativom, mogu da se naprave profi fotke. Prednju kameru ne koristim, ne pravim selfie pa ne mogu da ti kazem nista o njoj. Mislim da je telefon, sa odnosom cena/kvalitet u samom vrhu. Kao sto je bio super njegov pre predhodnik A5 2017, A51 je bio onako..posle 3 meseca koriscenja A52s 5g sam bas zadovoljan, mada vidim da mi je memorija od 128GB skoro popunjena..
 
Član
Učlanjen(a)
16.04.2010
Poruka
71
Drugari, kad smo već kod ovog telefona imam pitanje. Kupio sam ga preko MTSa sa androidom 12 čiji sistemski fajlovi zauzimaju 20GB. Nakon updejta na android 13 zauzeto mi je još 20GB i sad mi je ukupno zauzeto 40GB, kao da je android 12 ostao. Kako da obrišem ili deinstaliram android 12 ili te njegove fajlove koji su ostali i oslobodio tih 20GB?
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.618
Kompletan reset sistema (factory reset)
Naravno, pre тoga bekapuj sve što imaš lično na telefonu (slike, muziku, dokumenta, naloge, aplikacije ...).
 
Član
Učlanjen(a)
16.04.2010
Poruka
71
Kompletan reset sistema (factory reset)
Naravno, pre тoga bekapuj sve što imaš lično na telefonu (slike, muziku, dokumenta, naloge, aplikacije ...).
A neće li u tom slučaju da mi vrati na android 12 pošto je telefon fabrički došao sa njim? Verovatno je glupo pitanje ali ne znam tačno kako to ide
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.618
Ne
Nakon apdejta kompletnog sistema nema nazad. To je praktično apdejt firmvera uređaja (odnosi se na sve sprave koje koriste android).
E ad, koliko je Android 13 glomazniji u odnosu na 12-cu, nemam pojma.
 
Natrag
Top