Samsung 3550 - Problem

Član
Učlanjen(a)
22.12.2009
Poruka
8
Ako neko zna neka mi pomogne:posto uz samsung 3550 ne ide kabla za prebacivanje podataka morao sam da kupim blutut usb,ali tu nije kraj zezanju i mukama,problem se javlja vec na samom pocetku.Hteo sam da prebacim neku muziku na telefon ali posle svake prebacene pesme ja sam morao da potvrdjujem prenos pa me je prosla volja za muzikom.Zato ako neko zna i hoce neka mi pomogne kako samo jednom overom da prebacim veci broj pesama ili par GB.Navodno postoji neki program koji to radi umesto mene ali ja nisam siguran da je ta informacija tacna a ako jeste kako se on zove i gde ga mogu skinuti - naravno po mogucnosti besplatno.Unapred HVALA :vorred:;):yea:
 
Učlanjen(a)
10.08.2009
Poruka
2.588
selektujes sve sto hoces da prebacis ali moras da potvrdjujes sve a i sa kablom ti je isto.
 
Član
Učlanjen(a)
22.12.2009
Poruka
8
Hvala na ideji ali mi to ne zavrsava poso,jer je isuvise sporo i dugo traje.Znam da za nokiju postoji takav program koji te operacije ili ti cekiranje vrsi umesto nas ali za ovaj telefon ne znam.Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
04.07.2010
Poruka
23
ja imam samsung c3050 i meni je brzo prebacivao pesme ali me je za svaku pesmu pitao na telefonu da li ću da prihvatim. pa sam jednom otišao u podešavanja blututa i pisalo je nešto bezbedni režim rada to mi je bilo uključeno. to sam isključio i sad mi prebacuje pesme redom bez pitanja.
 
Član
Učlanjen(a)
22.12.2009
Poruka
8
ja imam samsung c3050 i meni je brzo prebacivao pesme ali me je za svaku pesmu pitao na telefonu da li ću da prihvatim. pa sam jednom otišao u podešavanja blututa i pisalo je nešto bezbedni režim rada to mi je bilo uključeno. to sam isključio i sad mi prebacuje pesme redom bez pitanja.[/QUHvala,probaću

Hvala,probaću
 
Natrag
Top