Samadhi Konačno Stanje Yoge ili Samoostvarenje

Učlanjen(a)
10.10.2011
Poruka
89
Dakle u ovom ostvarenju postoji momentus Samadhia. To je ekvivalencija napora koji je satjerao Um u Ćošak. Um se neprekidno odriče Svih dijela da bi ostvario svoju Izvornost a to je potpuna Stabilnost. Međutim gune (one su sekreti nagomilano formirane materije a sve pod dejstvom istog neostvarenog Uma, koja stoga postaje prepreka Ostvarenju u samom telu. Dakle Samadhi je momentus kada sinapsi Mozgu nametnu kompatibilnost. Usljed ovog udara Svijest postane Dio Misaonog toka na takav način da Misao presztane izazivati automatsku asocijaciju ili i ako je proizvodi jednostavno Svijest prekine biti disruptirana ovom Asocijacijom te ukida Ego kao Spregu Objektivnog i Subjektivnog te Se postiže Dijalektno kretanje Kreacije misli ka istinskom Ja koje je sve do sada bilo mjerilo Svijeta a sad postaje Čista Svjesnost kojoj nema prepreke te prekida uzročno traganje petvarajući ga istovremeno iskustvo vlastitog Ega :)

Samadhi bez oslonca je 7mi stepen Šakti yoge. To je stanje bez Paradoksa. Dakle jedinstvena Sposobnost kada Svijest može da idrži Paradox koji je Sama po sebi. Paradoks je to Što Ego sebe podrazumjeva realnim Centrom ali je tom membranom Podijelio i samu Svijest u kojoj se non_stop Zrca te je i sam nezadovoljan Sobom. Ili ti Kupatilom.

Dakle tad Svijest postaje superiornija i nije više prekorena od ega koji sebe Doživljava kao konačno i jedino ostvarenje Smisla ali ne može prihvatiti Vlastite Poraze i onda tu ulazi u svakojaju aroganciju (čak i prema sebi, jer Savjest shvata kao nus_nepotrebni Surogat te u svojoj nezaustavljivosti ne preza od Nesavjesnih Dijela) u isto odbijajući bilo kakvu odgovornost. Sada Svijest prepoznaje da ne treba biti blokirana ovim Samovladaocem.
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Paradoksalno živim, nezadovoljna kupatilom,nemam šakti ( imam šahtu ), a ne znam kako izdržavam paradoks. Arogantna sam prema sebi i prema drugima i smatram sebe nus_ Surogatom svemirske misli.:)
 
Učlanjen(a)
10.10.2011
Poruka
89
Draga Besheart,
Na najboljem ste putu da Ostvarite sebe samo vam sada to izgleda negativno ali ste Iskreni i to je najvažnije. Za šahtu ne brinite :)

Evo opet za Samadhi u prevodu Ona Sama DHi (Delužn Hipotetički) tj. Obmanivajuća Postavka I. Dakle u Momentu of Samadhi Ova Postavka koja je diktirala uz pomoć umnog dara da misaoni Tok pokreće neprekidnom asocijacijom arhetipova ne umije više dovesti Svijest u zabunu. To znači kada dođe do negativnih asocijacija one pred moći uma padaju kao ispištena Bijela Kecelja. Ova negativna predstsva sada se preobrazi u Sposobnost bića da može akumulirati negativne uticaje okoline te njihove neusaglašenosti prije nego izazovu reakciju pripitomljuje putem prema Zemlji, one bivaju usisane Gravitacijim i samim tim otklonjene iz Relacije biće-Svet
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
10.10.2011
Poruka
89
Alhenija Yoga
Dakle alhemičar je Radnik Koji rastaka Živu Sa Sumporom. Na nivou Potencije O on je proizvod Šakti Kreativne i nečistog Šive boga. Međutim ona u ovoj negativnodt Doživljava Preporod ne mareći ni za strastvima samo Da bi Dio Šive bio u Njoj. Na nivou HiljaduListatog oraha ovo je Dijalektika :)
 
Natrag
Top