Sajtovi za koje postoji dokaz isplate -PTC sajtovi .

Član
Učlanjen(a)
12.02.2010
Poruka
325
Mislim da nema potrebe da se otvaraju nove teme o ovom pitanju posto na forumu postoji jos 5 istih ovakvih tema i svako reklamira svoje reff linkove.
Pozz
 
Član
Učlanjen(a)
18.11.2010
Poruka
21
Pozdrav
Kako sajtovi vrse isplatu i kako se moze podici zaradjeni novac.
 
Član
Učlanjen(a)
12.09.2010
Poruka
6
Slovenačka kompanija TT MARKETING počela je sa radom pored Slovenije i u Srbiji sa tendencijom daljeg sirenja. Naime, radi se o novom vidu Internacionalnog marketinga-SMS marketing! Velike kompanije su utvrdile da čak 95% flajera završi u kanti za otpatke a da SMS poruku pročita 100% korisnika, a samo u prvih 15 min. 98%!

Flajeri koštaju, onaj koji ih deli takodje, a efektat približan 0!

Zamislite kada bi ste od svake primljene poruke imali 8-12 centi, a dnevno Vam pristiže na desetine ili stotine poruka! Vaše je samo da ih otvorite! Odmah po registraciji dobijate besplatno kao nagradu 1euro a pošto popunite i upitnik sleduju Vam još 2 eura!

Najbolje u svemu je širenje mreže, po registraciji dobijate svoj link i možete učlaniti sve vaše prijatelje, rodbinu...i od njihove zarade imaćete 10 % mesečno, ukoliko neko od njih nađe još nekog imaćete 5% pa 2.5%...i zamislite da od samo nekoliko korisnika možete doći do mreže koja broji nekoliko hiljada članova, a zarada vam neprestano raste.


Postoji mogućnost sklpanja ugovora sa zainteresovanim oglasivačima i kompanijama kao i kupovine pod izuzetno povoljnim uslovima. Ne gubite ništa, sve je apsolutno besplatno, potrebno je samo malo truda! Možete nam se pridružiti već sada i prijaviti se TT Marketing
 
Motherfucker xD
Član
Učlanjen(a)
30.08.2010
Poruka
587
Meni samo nije jasno ..... dodju clanovi sa 2-3 posta i pstavljaju te sajtove i kako ja sad njima da verujem ..... cak ima i onih koji se jednom registruju da bi psotavili to i vise se nikad nepojave .... aj sad nek mi neko objasni to :S
 
Član
Učlanjen(a)
01.03.2011
Poruka
59
Meni samo nije jasno ..... dodju clanovi sa 2-3 posta i pstavljaju te sajtove i kako ja sad njima da verujem ..... cak ima i onih koji se jednom registruju da bi psotavili to i vise se nikad nepojave .... aj sad nek mi neko objasni to :S

U pravu si, drugar! Potpuno! Vecina ovih sa vrha stranice vise nikad nisu ni upali na sajt! Nego sta da se radi!

Evo mog update-ovanog stanja sa PTC sajtovima. Znaci, novac moze da se zaradi,ali potrebno je uloziti malo truda u pocetku i kako vreme prolazi sve je dosta lakse!

** PTC sajtovi koji isplaćuju (Dokazi o isplatama novca) **
 
Motherfucker xD
Član
Učlanjen(a)
30.08.2010
Poruka
587
U pravu si, drugar! Potpuno! Vecina ovih sa vrha stranice vise nikad nisu ni upali na sajt! Nego sta da se radi!

Evo mog update-ovanog stanja sa PTC sajtovima. Znaci, novac moze da se zaradi,ali potrebno je uloziti malo truda u pocetku i kako vreme prolazi sve je dosta lakse!

** PTC sajtovi koji isplaćuju (Dokazi o isplatama novca) **

ma ok to .... ali cekaj ti meni kazes da mozes zaraditi do 10$ po tvojim slikama .... a za koliko vremena ...? ????
 
Natrag
Top