S7 Edge i neuspesan root?

Član
Učlanjen(a)
29.10.2011
Poruka
346
Probao sam da rootujem telefon preko Odin-a i posle restarta izbacio je pocetnu sliku "S7EDGE powered by android" i na tome stoji,onda sam probao nesto preko Smart Switch - a i dobijem ovo na slici.
Nakon toga telefon vise ne mogu da ugasim ili restartujem,to jest posle restarta uvek dolazi do tog ekrana.
Sa smart Switchom isto nista ne moze da se uradi.
Posto se ne vadi baterija ostavio sam da se isprazni i ugasi telefon,sbog toga se i telefon mnogo zagrejao ali se konacno preko noci ispraznio i ugasio.
U medjuvremenu sam skinuo rom da ga flesujem ali sada vise ne mogu da ga upalim,kada ga prikacim na punjac onda se opet ovako upali ekran ali ne znam da li se telefon puni jer se ne pali lampica za punjenje.
Drzao sam ga na punjacu negde oko 2 sata i kada ga prikacim na komp dok Odin ucita fajlove od roma telefon se ugasi i odin ne moze da nastavi sa radom.
Da li je crkla baterija ili da ga ostavim do sutra na punjacu?
Da li mogu nesto da uradim oko njega ili da ga nosim u servis i da li servis moze da "povrati" telefon ili je gotov?
114661
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.258
A da li si procitao moju temu, koja je samo par tema nize, a baš o tome što tebi treba:
 
Član
Učlanjen(a)
29.10.2011
Poruka
346
Uspeo sam da ga povratim,instaliram rom i napunim bateriju,sada je sve kako treba.
 
Natrag
Top