Rutar: Nisam očekivao da me izbace iz „Survivora”

Član
Učlanjen(a)
17.04.2009
Poruka
4.299
Rutar: Nisam očekivao da me izbace iz Survivora


Klemen Rutar, gimnastičar iz Slovenije i učesnik rialiti serijala Survivor, izbačen je na jučerašnjem plemenskom savetu, te mu je za dlaku izmaklo finale. U razgovoru za „Blic” Klemen priča o događajima koji su prethodili njegovom iznenadnom izbacivanju, planovima za nastavak gimnastičke karijere u Srbiji i komentariše navode da je u vezi sa Anom Mitrić.

10311_zabsurvivor5_f.jpg


Sinoćnji Plemenski savet je odlučio da gimnastičar Klemen napusti serijal


- Bilo mi je žao kada sam ispao, jer svako od nas ima želju da dogura do kraja. Moje ispadanje je bilo potpuno neočekivano, iako nisam išao na pobedu, ali, eto, stvari su se okrenule u poslednjem momentu - kaže Klemen, te objašnjava kako se ovaj preokret odigrao.

- Njegoš, Teja, Aca i ja smo se dogovorili da ćemo glasati za Srđana koji je imao dupli glas, čime bi glasanje bilo izjednačeno, te bi se išlo u drugi krug, kada bismo mi glasali za Vesnu. Međutim, Aca se nije držao tog dogovora i već u prvom krugu je glasao za Vesnu zbog čega sam ja ispao - objašnjava Klemen, te priznaje da ga je tim potezom Aca sa kojim je razvio drugarski odnos donekle razočarao.

- Pošto se takmičenje bliži kraju, svi smo bili veoma nervozni i sve emocije izlaze na plemenskom savetu. Međutim, sada je sve u redu i družim se sa većinom takmičara - ističe Klemen, koji je rešio da se ponovo vrati profesionalnom bavljenju gimnastikom i da trenira u Srbiji.

- Trenutno tražim sponzore i nedavno sam bio u Novom Sadu gde sam razgovarao sa nekim ljudima, na opšte zadovoljstvo. Sponzori su mi potrebni jer ako hoću ozbiljno da se posvetim gimnastici, to znači osam sati dnevno u sali za vežbanje, čime se isključuje bilo kakav drugi posao, a ja moram da rešim pitanje stana, hrane... - kaže Klemen, koji će napustiti i dosta uspešan posao koji sam vodi u Sloveniji. Da mu je pošlo za rukom da osvoji glavnu nagradu, novac bi uložio u širenje poslova.

- U „Survivor” sam došao potpuno opušten, bio sam u sportskom fazonu i borbe su mi bile važne, ali kada uđeš u ujedinjenje, naravno da počneš da razmišlja o tome „šta ako ja uzmem pare”. Da se to desilo, ja bih taj novac uvećao tri-četiri puta, sigurno ne bih pare potrošio na neke gluposti - smatra Klemen, za koga se šuška da je na Filipinima osetio simpatije prema takmičarki Ani Mitrić, te da je ona još jedan razlog za njegovo preseljenje u Srbiju.

- Ana i ja smo odlični drugari i tu nema ničega više. Sa njom se družim kao i sa svim ostalim takmičarima i super nam je kad se vidimo - šturo je odgovorio simpatični Slovenac.

Kao član velikog veća svoj glas za pobedu daće takmičaru koji je kompletna ličnost i sa kojim je ostvario dobar odnos.


Svađe na savetu

Na plemenskom savetu, koji je prethodio Klemenovom izbacivanju, glavna reč pripala je Srđanu, koji je osuo paljbu po Teji, Klemenu i Njegošu. Na Acu sada svi gledaju kao na kec iz rukava, a Dušan mu je otvoreno predložio da promeni stranu i pridruži se njemu, Srkiju i Vesni.


Izvor: Blic/M.Mijatović
 
Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
Mislim da je trebala da ispadne Teja pre njega,kao i Vesna,decko je ok...
 
Natrag
Top