Ruka Jovana Krstitelja kod SPC,vase misljenje???

Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.297
Ma sta mi naprica, navrzo se Papa bas na nas,

Još dao objekat CPC u Kotoru.

a vas pustio da mu pljujete crkvu!

To je vaš duh. Jedni druge pljujete po FB grupama, a ovde ujedinjeni u mržnji prema HAC.

Samo ti mastaj, masta moze svasta!

Ja što kažem to će biti. Eno poreska uprava CG traži plaćanje poreza ili uzimanje imovine, a to uključuje i idole.

Dakle uzeće vam se idoli, vaš predmet obožavanja.

I ruka Sv. Jovana Krstitelja.

Vama je vec dao idole, 50 000 razlicitih umotvorina (sekti) kojima se klanjate, samo da se ne klanjate Bogu!

A samo vi imate ovakve probleme, nemaju čak ni katolici.

Dakle rat za idole poput moštiju, mrtvačkih suvih ruku.

Rat za kosti. Mrtvačka crkva obožava mrtvace.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.409
Evo slike sake...a pazi sad ovo jedan prst od sake ostao kod Rusa kao znak moci....
Pazi jos nije istrulila ???jos se vidi koza??? Ja bi rekao da je ovo neka mumificirana ruka neke mumije,ili je neka plastika,ali ako je od mrtvaka onda je puna bakterija i zaraze...
Evo prilike da izleci obolele od raka ili korona virusa,ali oni nece da lece narod??????
Pa cak i kad bi mogla da izleci,nikda ne bi pristao da me neko leci tom rukom,jer to nije od Boga.
Ruka Jovana Krstitelja 1.jpg
Ruka Jovana Krstitelja 2.jpg
Ruka Jovana Krstitelja 3.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
To je vaš duh. Jedni druge pljujete po FB grupama, a ovde ujedinjeni u mržnji prema HAC.
Jao sta mi naprica, vas trojica pljujete HAC po grupama! A ovde nas!

Volite vas nekoliko - trojica igranke da pravite pa to ti je! Samo zamecete svadju, vi uzivate da ratujete, odnosno da vadite vase kaubojske pistolje. To vam ostalo iz kukuruzista!

Umalo se medjusobno ne pobijete, podelili se na najmanje 3 zajednice, cak se i tucete mesjusobno, padobranaca ko vas ima kolko hoces, a nama ces da popujes?

Sramota!

Ja što kažem to će biti
Jeste, ti si bog! Sve sto kazes 'to ce biti'!

I tvoj bog mase pistoljima, nauka iz kukuruzista!

Dakle uzeće vam se idoli, vaš predmet obožavanja.
Pa vama Bog nije uzeo idole, vama je dao, jer ste ih trazili! Prvo u vidu harizmaticnih propovednika da vam golicaju usi, a ako vas to ne zadovolji, onda vam je dao licne 'umotvorine', da budete poklonici svoga uma, i da kidisete jedni na druge! Zato i imate razdor! I podelili se na 3 sekte, a po svetu na 50 000!

Sola Scriptura, hahaha, koja sprdacina! :)

I ruka Sv. Jovana Krstitelja.
Naravno da je sveta, mi imamo istoriju, a vi ste nastali iz kukuruzista!

A samo vi imate ovakve probleme, nemaju čak ni katolici.
Kako da ne, pa vi se podelili na 3 sekte a po svetu na 50 000, svi imate neke svoje 'umotvorine'! Dao vam Bog to sto ste i zeleli, da vam usi bride!

Rat za kosti. Mrtvačka crkva obožava mrtvace.
Vasa crkva je duhovno mrtva, jad i beda, sve penzioneri sede, nista mladi. Za par godina nece vas ni biti ako se nesto bitnije ne promeni! I sve licemerne babe, koje u penziji mogu dolaziti jer ne moraju da rade subotom, pa daju desetak, da ih propovednici zabavljaju, pevaju pesmice i glocaju im usi!

Duhovni mrtvaci!
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Naravno da je sveta, mi imamo istoriju, a vi ste nastali iz kukuruzista!

Ne radi se o kukuruzištima, Jadni kukuruz nema ništa sa umotvorinama "duha proroštva" i njoj sličnih Milerita, Sa druge strane, postoji jedna biljka koja je u to vreme gajena širom Istočne obale SAD. Ako neko ne zna, radi se o konoplji... (da, onoj od koje se prave konopci, ali se koristi i za neke druge stvari) koja kada se koristi za u zagradi navedene "druge stvari" i te kako dovodi do "vizija".

Sola Scriptura, hahaha, koja sprdacina! :)

Sola Scriptura je doslovno idolatrija. No, oni to ne vide i ne znaju. :cool:


Ps. Kada se jednom krene u idolatriju, onda se ne može stati, pa se "bogovi" i "proroci" samo množe. Primer nam je njihovo sleđenje "duha proroštva" iz Mejna, kao i "harizmatičnih" propovednika i "naučnika"...

Uostalom, otkud 50.000 "denominacija" i "slobodnih" zajednica? Upravo iz idolatrije.


Duhovni mrtvaci!

Misliš "okrečeni kveberi"?
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.297
Umalo se medjusobno ne pobijete, podelili se na najmanje 3 zajednice, cak se i tucete mesjusobno, padobranaca ko vas ima kolko hoces, a nama ces da popujes?

Gde si video da nas policija razdvaja.

Vas razdvaja stalno.

Ništa vam ne pomažu mrtvački idoli, nešto su izgubili moć.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
Gde si video da nas policija razdvaja.
U africi kad su vam se pastori potukli za poziciju i vlast u crkvi, pa su zatvorili crkvu da se ne pobijete!

A tebe je udario adventista i sad to krijes!
Vas trojica pravite igranku i podmecete svojima, ratujete za poziciju u crkvi!

To sto ovde radis nama, radis i svojima!

Pravis se ti lud mnogo, zapravo si zao i bezobrazan!

Vas razdvaja stalno.
Dovoljno je jednom da se vide vasa dela!

Vi se samo spolja pravite fini, a iznutra ste okreceni grobovi! Vidi se po tvom ponasanju, idi pa stavljaj nase postove na fb. pa se ismevajte!

Ništa vam ne pomažu mrtvački idoli, nešto su izgubili moć.
Ni vama ne pomazu matore babe, duhovno ste mrtvi i doslovno vam je crkva puna 'mrtvackih kostiju', sve jednom nogom u grobu.. Kad odu babe, kome cete da uzimate desetak?

Licemerstvo, puna vam je crkva baba koje dolaze samo zato sto su u penziji pa mogu drzati subotu! Inace ne bi!

Umesto da se zabrines sto ti crkva propada, ti se bavis nama!
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.409
Jeremija 5:
30 Čudo i strahota biva u zemlji.
31 Proroci prorokuju lažno, i sveštenici gospoduju preko njih, i narodu je mom to milo. A šta ćete raditi na posledak?

Jeremija 8:
1 U to vreme, govori Gospod, izvadiće se iz grobova kosti careva Judinih i kosti knezova njegovih i kosti svešteničke i kosti proročke, i kosti stanovnika jerusalimskih;
2 I razmetnuće se prema suncu i mesecu i svoj vojsci nebeskoj, koje ljubiše i kojima služiše i za kojima idoše i koje tražiše i kojima se klanjaše; neće se pokupiti ni pogrepsti, nego će biti gnoj po zemlji.
 
Natrag
Top