Rok spektakl

Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
valjak-v.jpg

„Parni valjak“ posle 22 godine sinoć nastupio u „Areni“

Veterani roka na Balkanu, vremešni članovi grupe „Parni valjak“ sinoć su u prepunoj „Areni“ uzdrmali svih 15 hiljada ljudi koji su uspeli da kupe kartu na vreme i uđu na ovaj spektakl.

Posle 22 godine koncertnog zatišja u Srbiji, „Parni valjak“ se vratio na velika vrata i „Nakon svih ovih godina“, kako i glasi naziv novog albuma, uskoro će obeležiti 35 godina postojanja, ali i novi početak.
Sa malim zakašnjenjem, oko 21 čas, hrvatski muzičari započeli su koncert pesmom „Ljubavna“, na koju su se nadovezali, sada već, isorijski hitovi „Zagreb ima isti pozivni“, „Zastave“, „Sve još miriše na nju“ i druge. Poseban doživljaj priredio je pevač Aki Rahimovski koji je poput svetskih rokera prošao kroz publiku i pokazao da slava nije učinila da se osećaju neprikosnovenim. Zbog toga, ovo veče u „Areni“ nisu propustile ni poznate ličnosti, pa je viđen i poznati kantautor Vlado Georgiev sa devojkom, direktor javnog servisa Aleksandar Tijanić, kao i ministri Dragan Šutanovac i Oliver Dulić sa svojim suprugama. Takođe, mnoge poznate dame ukazale su čast legendarnoj grupi, pa su viđene Vesna Dedić, Jelena Tomašević, Branka Pujić i Duška Vučićević.
Iako su se pre četiri godine oprostili od javne scene, ovim koncertom svakako su proslavili svoj povratak, a Aki Rahimovski je svoje ushićenje podelio i sa fanovima na koncertu.

Večeras „Valjak“ ponovo gazi!

Zbog velikog interesovanja publike u Srbiji, legendarni „Parni valjak“ odlučio je da večeras napravi reprizu koncerta. Kako „Alo!“ saznaje iz izvora bliskog organizaciji koncerta, večeras se kao gost „Parnog valjka“ očekuje Zvonimir Đukić Đule frontmen grupe „Van Gog“.


Izvor:Alo
 
Član
Učlanjen(a)
09.08.2010
Poruka
2.132
Bio sam sinoc na koncertu... i stvarno su napravili pravi spaktakl... ne pamtim da sam ikad bio u punijoj Areni... :yea:

Aki peva pa rastura...a, posebno sam odusebvljen cinjenicom sto mu i nakon svih ovih godina glas i dalje zvuci isto...

I izbor pesama im je bio odlican... odsvirali su sve svoje najvece hitove...

Jeste da su karte bile poprilicno skupe... ali za onakav dozivljaj vredelo je dati svaki dinar...
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Zao mi je sto nisam mogla da idem na koncert i ne znam da li cu prezaliti. Nisam mogla da nadjem zamenu za smenu pa sam morala da radim. Ne znam da li cu sebi oprostiti to. Volim da ih slusam i nekako me povlace u proslost kada se nekada lepo zivelo, vraca me u detinjstvo bude u meni stara secanja na lepe dane. Secanja na prve ljubavi, prva razocarenje ............eh.
 
Natrag
Top