Roditeljska zaštita

Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
107
Da li postoji mogućnost da se kompjuter od 23 sata do drugi dan 8 sati gasi i ne dozvoli da se pokrene. Stolno računalo sa Windows 10. Unaprijed hvala.
 
Učlanjen(a)
11.05.2014
Poruka
19
Mene zanima isto pitanje...Pokusao sam pre par meseci, preko microsoft account-a, ali nisam uspeo.
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
107
Postavite sifru i vi pokrenete komp kada vi hocete.
Nisam tri dana doma a komp treba ostalima preko dana. Sin se diže noću i igra na komp, postao je ovisan o igrama, diže se u pola noći i igra dok se netko ne probudi, zato mi treba dali kakav program ili ima windows koju opciju. To bi riješilo barem dio problema, a ostalo ćemo pokušati riješiti na drugom mjestu. Hvala
 
Član
Učlanjen(a)
13.11.2012
Poruka
264
Nisam tri dana doma a komp treba ostalima preko dana. Sin se diže noću i igra na komp, postao je ovisan o igrama, diže se u pola noći i igra dok se netko ne probudi, zato mi treba dali kakav program ili ima windows koju opciju. To bi riješilo barem dio problema, a ostalo ćemo pokušati riješiti na drugom mjestu. Hvala
imate OVDJE kako postaviti i obavezno stavite šifru na BIOS.imao sam taj slučaj moj tada 6-godišnji sin bi dok sam ja na poslu ulazio u bios i resetovao vrijeme da mu ne istekne njegov termin.
 
Natrag
Top