Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Da li u pitanju neka posuda ili začin?
Ima indirektne veze i sa posudom i sa začinom...Koristi se, bolje rečeno, nosi se zbog hrane, začina, posuda....
A zašto ne pitaš, od koga je materijala i tako to....Čini mi se, da iz želje da pomognem, dovodim vas u situaciju, da zaboravljate da pitate neka osnovna pitanja.
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Ima indirektne veze i sa posudom i sa začinom...Koristi se, bolje rečeno, nosi se zbog hrane, začina, posuda....
A zašto ne pitaš, od koga je materijala i tako to....Čini mi se, da iz želje da pomognem, dovodim vas u situaciju, da zaboravljate da pitate neka osnovna pitanja.
Ne žuri sa pomoći. Da malo odgonetamo. A neću da pitam od koga je materijala, jer se nadam da ću i ovako pogoditi...:dntknw: Evo, ovo i eventualno još jedno pitanje i mislim da ću znati o čemu je riječ.
Dakle, gdje se to koristi u kući ili van kuće?
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Ne žuri sa pomoći. Da malo odgonetamo. A neću da pitam od koga je materijala, jer se nadam da ću i ovako pogoditi...:dntknw: Evo, ovo i eventualno još jedno pitanje i mislim da ću znati o čemu je riječ.
Dakle, gdje se to koristi u kući ili van kuće?
Uglavnom se koristi u kući, ali se može koristiti i van nje.....
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Da li je od metala?
Je li to deo pribora za jelo?
Kecelja?
Sto bi ti Nado rekla,da ja postavim vise pitanja da ne dangubim!:D
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Da li je od metala?
Je li to deo pribora za jelo?
Kecelja?
Sto bi ti Nado rekla,da ja postavim vise pitanja da ne dangubim!:D
Ma nema...Vidi se ko je profesionalac.
Prežina je kecelja i to donji deo...Znači, samo se ''zadene'' oko pojasa..., a nema onaj gornji deo koji se drži, vezivanjem oko vrata...

Ivanjuška, postavi novu reč....
 
Natrag
Top