Rezolucija - Windows 7

Učlanjen(a)
27.01.2010
Poruka
5
Imam problem. Instalirao sam igricu, igrao je par puta. Onda sam promenio rezoluciju na windowed (tj. da ne ide fulscreen kad je pokrenem) od tada igrica nece da radi.
Da li postoji neka fora da se rezolucija igrice promeni a da ne udjes u nju ?
koristim windows 7 !
 
Član
Učlanjen(a)
27.03.2009
Poruka
530
I ostali koji čitaju tvoj post imaju problem. Moraš da mućneš glavom i da se setiš da trebaš napisati KOJA igrica je u pitanju. :)
Jel' ti neko rekao da ovde na ovom forumu obitavaju proroci možda...? ...Vidovnjaci.. koji čitaju tuđe misli preko monitora na osnovu zadatog teksta?

Sve u svemu, postoji par opcija za unošenje u sami shortcut, zavisi od igrice do igrice... a to su: -windowed -window -w ... možda ima još koji, ne znam ni ja.
Dakle, ako ima nešto od tih "switcheva", ukloni i trebao bi da imaš full screen mode ponovo.

Desni klik dakle na ikonicu, to jest prečicu od igrice pa properties. Polje Target:.
Nakon lokacije to jest putanje pod navodnicima u tom polju, ide jedan razmak, pa onda na kraju prekidač, okidač ili "switch".

Good luck.
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
Promeni rezoluciju monitora na bilo koju, samo da nije ta koju si postavio za Windowed u igri, pa probaj da udjes u igricu i promeni na Full Screen.
 
Učlanjen(a)
30.09.2010
Poruka
6
udjes u igricu i ides u opcije pa grafika i pise ti fullscreen i stikliras to i eto kazi mi koju igricu igras
 
Natrag
Top