Rešenje "druge" biblijske zagonetke traži se vaše mišljenje?

Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
Evo druga zagonetka koja je bez odgovora. Mislim da je pričao Hrist opet nebitno. Ide otprilike ovako: "Pošto je rodilo reče bogataš srušiću stare i napraviću nove žitnice i zato jedi dušo i pij jer imaš svega. Uto se javi glas Alahov koji kazuje:"Noćas ću tražiti dušu tvoju KOME će ostati to blago.""
Moje je pitanje KOME će ostati to blago kada noćas uzmem dušu njegovu? Hmmmm?
Ja rešio malenu maturu, a vi koji bi bio vaš odgovor Alahu da ste bili rođeni kao taj bogataš?
 
Član
Učlanjen(a)
25.12.2012
Poruka
1.901
dragi moj kolega alah i Biblija nemaju veze jedno s drugim
kršćani vjeruju u Boga, Jednog Jedinog imenom JEHOVA
točno je da Krist govori u prići o bogatašu koji gomila blago na ovom svijetu i povećava žitnice, spremište
zaista nezna tko če to nagomilano blago uživati, jer čovjek je smrtan i kada umre blago ostavlja drugome
nije stjecao NEBESKO blago nepropadljivo, nego je bogataš hlepio za zemaljskim, prolaznim, bogatstvom koje propada

prića ima također i drugu pouku gdje se jasno vidi da bogataš više vjeruje u blago nego u Boga
to blago mu je ustavri idol, i na taj način bogataš krši drugu Božju zapovijed
 
Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
Prijateljuj nemoj da troluješ već mi reci da si bogataš šta bi rakao Alahu (piše se velikim slovom) ili YHWH Jahve što je isto, kada bi ti On rekao:"Noćas ću tražiti dušu tvoju kome će ostati to blago?". Ja ne znam da li ste nepismeni ali ovo je jasno da jasnije ne može biti. Tražim odgovor, a ne veštinu vašeg raspravljanja jer su već svi ostali postovi ionako prepuni bezvrednog raspravljanja. Ako ne znaš odgovor ti preskoči i bezvredan komentar tako mi Alaha.
 
Natrag
Top