Repariranje Windows Viste

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Naiso sam na jedan zgodan tutorijal.....Zapravo evo o cemu se radi.....Ako zelite iz raznoraznih razloga da ,,osvezite,, Vistu ,da je reparirate evo nacina kako da to i uradite.....Ubacite instalacioni disk Viste u vas DVD Rom,resetujte racunar i kada vam se na ekranu pojavi natpis ko na slici pritisnite bilo koje dugme na tastaturi (ja praktikujem speace)......


Image1.gif




Automatski za par trenutaka pocece da se ocitava datoteke sa vaseg diska te sacekajte ocitavanje do kraja......


Image1.gif



Windows Vista ce zatim poceti sa ucitavanjem sistema......



Image2.gif


Po zavrsetku ucitavanja prozor dobrodoslice,sacekajte ......


Image4.gif


Izaberite jezik instalacije......


Image5.gif


Izaberite vreme i valutu formata......


Image6.gif


Izaberite jezik tastature a zatim kliknite na Next......


Image8.gif


Zatim u novom prozoru kliknite misem na Repair Your Computer za bi uspesno nastavili repariranje sistema......




Image9.gif


Sacekacete dok windows trazi i ocitava instalaciju predhodnu......


Image11.gif


Zatim cete obeleziti operativni sistem koji zelite reparirati i kliknuti na Next.....



Image13.gif



Pojavice vam se zatim System Recovery meni......


Image14.gif



U Recovery Options meniju kliknite misem na STARTUP REPAIR.....


Image17.gif



Windows ce zatim poceti da trazi problem u sistemu i to moze potrajati malo zato budite strpljivi do kraja......


Image15.gif



Zatim ce Windows sve probleme na koje je naisao i pokusati da popravlja....


Image19.gif



Po zavrsetku nemojte odmah kliknuti na finish,vec na popravak detalja....


Image20.gif



Sacekajte da se poprave i svi detalji i na kraju kliknite misem na dugme Close.....


Image21.gif



Zatim ce se racunar restartovati i po njegovom restartu trebao bi se ponovo podici Vista sistem sa svim popravljenim detaljima zbog kojih i radili repariranje.....


Image22.gif
 
Poslednja izmena:
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
U PDF..........

:download:

[raw]<iframe src="https://skydrive.live.com/embed?cid=37BC32D29066020F&resid=37BC32D29066020F!999&authkey=AClA_pfx2SruxPQ" width="98" height="120" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>[/raw]
 
Natrag
Top