Reno Megan ili Cistoen C4

Učlanjen(a)
08.04.2010
Poruka
107
Pozdravljam.

Ovako: imam nameru da kupim novo auto, i dvoumim se između Citroena C4 1.6 100 KS i Reno Megana 1.5 110 KS. Oba su dizeli. Cena je tu negde, zanemariva razlika. E sad, da li je imao neko konkretna iskustva sa oba auta?
Ne znam da li se još javljaju oni problemi sa Delfi pumom i sl. kod Renoa, a opet sa druge strane i japanci koriste motor 1.5.

Naravno, znam da ima i onih koji smatraju da su oba vozila smeće, da je švapsko auto najbolje itd., ali me taj odgovor posebno i ne zanima.

Hvala svima na odgovorima i savetima.
 
Član
Učlanjen(a)
29.08.2009
Poruka
37
Pozdravljam.

Ovako: imam nameru da kupim novo auto, i dvoumim se između Citroena C4 1.6 100 KS i Reno Megana 1.5 110 KS. Oba su dizeli. Cena je tu negde, zanemariva razlika. E sad, da li je imao neko konkretna iskustva sa oba auta?
Ne znam da li se još javljaju oni problemi sa Delfi pumom i sl. kod Renoa, a opet sa druge strane i japanci koriste motor 1.5.

Naravno, znam da ima i onih koji smatraju da su oba vozila smeće, da je švapsko auto najbolje itd., ali me taj odgovor posebno i ne zanima.

Hvala svima na odgovorima i savetima.
Od ova dva ponudjena, svakako Reno, znatno se je poboljsao. Medjutim, ako hoces da "bacis" na papir , videces da ces u kasi biti bolji za 10.000 € za 10 god. , ako kupis japanca ( npr Toyotu ) - u tom periodu kod Renoa promenices sve osim enterijera, kod japanca menja samo ulje i filtere - bukvalno nista vise !
 
Natrag
Top