Religijske vesti ( vesti vezane za religiju )

Učlanjen(a)
15.02.2015
Poruka
3.527
Pitanje za sledbenike "sveće", da li vesti o religiji trebaju da sadrže samoi ismevanje i ponižavanje drugih? Naravno, to je vama u prilog. Prosto takav vam je duh, duh zla, laži, falsifikata, prevara i trolovanja. Isti kao i kod vaše "sveće".

Darth, ovom islavom najbolje pretstavio si sam sem. Taj pojam potpuno zadovoljavas!
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Ne smeju se mešati svetlost i tama: RPC iznenađena ponašanjem četiri manastira Svete gore
© Sputnik / Vladimir Fedorenko
Rusija
21:54 10.02.2019(osveženo 22:10 10.02.2019) Preuzmite kraći link
0 942
Svetogorski Manastir Vatoped je primio ukrajinske raskolnike, što je neverovatno. Mnogi monasi su duboko ožalošćeni zbog pritiska Carigrada da se prizna „nova crkva“, izjavio je rektor Moskovske duhovne akademije, arhiepiskop Ambrozije.
„Stigla je još jedan žalosna vest. Duboko žalim što se na spisak manastira Svete gore koji su prihvatili raskolnike iz takozvane ’pravoslavne crkve Ukrajine‘ uvrstio i Vatoped. Posebno me boli o tome da govorim, jer sam nekoliko godina zaredom krajem decembra, početkom januara posećivao to bratstvo, molio se, služio sa njima, razgovarao sa njihovim igumanom i odličnom braćom. Neverovatno je da se to desilo, ali treba pošteno priznati da je tako“, napisao je arhiepiskop Ambrozije na svom kanalu na Telegramu.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Opet neki skandal u KC ostalo imate u Jutarnjem.

1. Katolici

Broj katolika u SAD-u: 75.000.000 (75 milijuna)
Broj zlostavljane djece: 11.000 (11 tisuća)
---------------------------------------------------------------------
učestalost zlostavljanja: 11.000 / 75.000.000 = 0.147 promila

2. Adventisti sedmog dana

Broj Adventista u SAD-u: 1.000.000 (1milijun)
Broj zlostavljane djece: 500 (pet stotina)
---------------------------------------------------------------------
učestalost zlostavljanja: 500 / 1.000.000 = 0.500 promila
-----------------------------------------------------------------------------------
Rekapitulacija: Adventisti (0.500 prom.) / Katolici (0.147 prom.) = 3.4 (340 %)


Zaključak: U institucijama crkve Adventista sedmog u SAD-u, djeca su seksualno zlostavljana 3.4 puta više (340%) nego u institucijama Katoličke crkve.

P.S. 3.4 puta više.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
340% više seksualnih zlostavljanja kod ASD nego kod katolika, dakle, :) kod vas je pandemija.

P.S. Pročitati i naučiti što je epidemija a što pandemija.

Teško da 'e oni koji pate od virusa "Miloš Bogdanović - provetitelj" kombinovanog sa bakterijskom infekcijom "Miroljub Petrović-prirodni žvot" ikada spoznati razliku između epidemije i pandemije. Veoma teško. Njihova "remnant" je rasplodno tle za takve. Prepuni su ih....
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Teško da 'e oni koji pate od virusa "Miloš Bogdanović - provetitelj" kombinovanog sa bakterijskom infekcijom "Miroljub Petrović-prirodni žvot" ikada spoznati razliku između epidemije i pandemije. Veoma teško. Njihova "remnant" je rasplodno tle za takve. Prepuni su ih....

Nisam vam ja kriv što imate to, mi toga nemamo ni blizu koliko vi imate, čak ni prema svojoj veličini.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Nisam vam ja kriv što imate to, mi toga nemamo ni blizu koliko vi imate, čak ni prema svojoj veličini.

Pa mi nemamo "Miloša Bogdanovića - prosvetitelja" niti "Miroljuba Petrovića - prirodni život". Vi ih sa druge strane imate, u ogromnim količinama, a ovih što su seksualno zastranili, shodno veličini, procentualno više nego ostali uzeti zajedno uz dodatak muslimana.
 
Natrag
Top