Reklama na mom blogu

Član
Učlanjen(a)
04.01.2013
Poruka
34
Imam blog na kom postavljam strimove sportskih mečeva, uzimam iframe kodove i skripte koji se mogu naći na drugim sajtovima pa stavljam na svoj blog. Nekad mjesečno imam i po 200 000 posjeta pa rekoh zašto to da ne iskoristim? Htio sam ovih dana otvoriti PayPal i Google Adsense pa postaviti reklamu na taj blog ali čuo sam da je velika opasnost da provale da se na blogu strimuje pa da mi zatvore blog i adsense odmah. Imate li neki prijedlog?

Jedni mi predlažu da postavim na neki drugi, obični sajt te reklame pa onda putem iframe tu reklamu samo restrimujem tj. postavim na ovaj blog i tako da radim. Drugi mi predlažu neke druge sajtove poput Adsensa kao što su BidAdvertiser i Etarget. Inače iz BiH sam ako neto znači.

Šta kažete?
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Da bi ovo uspelo moras imati ortaka ,pametnog ortaka sa kojim ces deliti zaradu odnosno procente po dogovoru,primera radi ti ordzavas blog i sl,a mozak operacije ,taj da ga nazovem genius steluje poso iz senke,realno gledano ko ce te savetuje a da ti prebijas pare,malo neozbiljno zar ne....
smesno%20smesne%20najsmesnije%20slike%20i%20fotografije%20na%20svetu09.jpg
 
Natrag
Top