REHABILITACIJA Isusa Hrista u Izraelu da li je moguca?

Da li je moguca Rehabilitacija Isusa Hrista u izraelu?

  • Nije moguce,nisu ga ubili,on je ozenio Mariju Magdalenu i otisao u Indiju.

    Votes: 0 0,0%
  • Nije moguce,ako se ponovo vrati,ceka ga gomila kamenja da ga kamenuju

    Votes: 0 0,0%
  • Nije moguce,pa njega su ubili Rimljani i oni treba da ga rehabilituju.

    Votes: 1 25,0%
  • Nije moguce,Bas me briga,za mene je on nebitan

    Votes: 0 0,0%
  • Nije moguce ,On nikada nije ni postojao

    Votes: 1 25,0%
  • Moguce je ,ima ljudi koji shvataju da je ubijen kao nevina osoba koja ne zasluzuje smrt.

    Votes: 2 50,0%
  • Nije moguce jer se on izjasnio kao Sin Bozji,a to je bogohulno !

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    4
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.414
lwwPnUO.jpg

Da li je moguca Rehabilitacija Isusa Hrista u Izraelu?

Sta mislite da li je nakon 2000 godina moguca Rehabilitacija Isusa Hrista u Izraelu?
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
lwwPnUO.jpg

Da li je moguca Rehabilitacija Isusa Hrista u Izraelu?

Sta mislite da li je nakon 2000 godina moguca Rehabilitacija Isusa Hrista u Izraelu?

lwwPnUO.jpg

Ni vaše učenje o Isusu nije ništa bolje nego onih koji misle da se rodio iz bludne veze Marije i Rimljanina. Opet nebitna tema, samo da se ne suočite sa Božjim zakonom i vjerom u Isusa.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.414
Ni vaše učenje o Isusu nije ništa bolje nego onih koji misle da se rodio iz bludne veze Marije i Rimljanina. Opet nebitna tema, samo da se ne suočite sa Božjim zakonom i vjerom u Isusa.

Pa i tebi je to nebitna tema?
Ti smatras da je isus zasluzio smrt ,i da ga Jevreji ne trebaju rehabilitovati???
tesko ti je da se izjasnis?da kazes DA ili NE
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Jevreji ga jesu rehabilitovali, jer su priznali da je Isus istorijska ličnost, ali ga ne priznaju kao obećanog Mesiju.

U poslednje vreme će jedan deo Jevreja prihvatiti Isusa za spasitelja, i uzdići zakon Božji koji je dat njihovim posredstvom, dok će antihrist uzdići svoj ljudski zakon, i nametnuti ga celom svetu, onima koji se poklone zveri u Vavilonu.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Pa i tebi je to nebitna tema?

Naravno.

Ti smatras da je isus zasluzio smrt

Na pokvaren način vodiš rasp. guraš mi u usta što nisam rekao ni mislio.

,i da ga Jevreji ne trebaju rehabilitovati???

Šta je bitno za sudove zemaljske da li će ga rehabilitovati ili ne. Naravno da si otvorio temu koja je nebitna jer je bitno da li se Isus prihvata ili ne u srcu.

To vama nije bitno, a to je baš bitno.

tesko ti je da se izjasnis?da kazes DA ili NE

Za nebitne stvari se ne izjašnjavam.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
lwwPnUO.jpg

Da li je moguca Rehabilitacija Isusa Hrista u Izraelu?

Sta mislite da li je nakon 2000 godina moguca Rehabilitacija Isusa Hrista u Izraelu?

Postoji pokret "mesijaniti", koji veruju da je Isus Bozji Sin ali koji su judaisti po veroispovesti, oni posebno pridaju paznju matejevom evandjelju, jer je ono prvobitno pisano na hebrejskom..

Dakle , ne da je moguce, nego ce se to na kraju i desiti(i desava se), ali ce njihovo prihvatanje Isusa takodje oznaciti i pocetak izgradnje hrama, i sa tim povezanu pojavu antihrista, koji ce tvrditi da je on dugo ocekivani mesija, i sesce u "crkvi Bozjoj", odnosno "hramu", tvrdeci da je on "bog", te progoniti Hriscane...
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Naravno.



Na pokvaren način vodiš rasp. guraš mi u usta što nisam rekao ni mislio.



Šta je bitno za sudove zemaljske da li će ga rehabilitovati ili ne. Naravno da si otvorio temu koja je nebitna jer je bitno da li se Isus prihvata ili ne u srcu.

To vama nije bitno, a to je baš bitno.



Za nebitne stvari se ne izjašnjavam.

Daj prestani!

Dobro kaze Zaokret, stalno spamujes i ponavljas isto: "sta vredi ako Isus nije u srcu"..

Mislis da je samo vama adventistima u srcu, ili samo tebi???

Jel tebi dobro???
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Sta znaci "IMATI ISUSA U SRCU"

To je kljucno pitanje naseg spasenja.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.414
Jevreji ga jesu rehabilitovali, jer su priznali da je Isus istorijska ličnost, ali ga ne priznaju kao obećanog Mesiju.

U poslednje vreme će jedan deo Jevreja prihvatiti Isusa za spasitelja, i uzdići zakon Božji koji je dat njihovim posredstvom, dok će antihrist uzdići svoj ljudski zakon, i nametnuti ga celom svetu, onima koji se poklone zveri u Vavilonu.

Dragi moj laodikejac,
voleo bi da si u pravu,ali nisi,jer sam vodio prepisku sa jevrejima.
Nikada judejski religiozne vodje nisu zazalili sto su hapsili na pashu,a potom sudili i osudili Isusa i predali ga Rimljanima da ga ubiju.
Za neke je isus pravedni Bozji sluga,ali za neke je on buntovnik i terorista koga su Rimljani uhapsili i ubili,a da jevrejske religiozne vodje nisu krive za isusovu smrt.
Ja ovim ne napadam jevrejski narod ,koga volim i postujem,vec jevrejske religiozne vodje kako onda tako i sada,nakon 2000+ godina.
Cuo sam da je papa rehabilitovao Djordana Bruna koga je inkvizicija spalila na lomaci jer je govorio da je zemlja ravna ploca,da je osudio srednjevekovnu inkviziciju i slicno,pa u skladu sa time mislim da bi bio red da i jevrejske religiozne vodje priznaju ulogu svoje sinagoge u ubistvu Isusa.
Da li ima nesto ruzno u tome?
I naravno ko je to od jevrejskih religioznih vodja osudio ubistvo isusa hrista u ime sinagoge???
 
Natrag
Top