Regionalna fudbalska liga

Da li ste za Regionalnu ligu?

  • Da

    Votes: 11 64,7%
  • Ne

    Votes: 6 35,3%

  • Total voters
    17
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Šta vi mislite o osnivanju Regionalne "Balkanske" fudbalske lige. Šta bi to donelo fudbalu na našim prostorima. Kakve su šanse za tako nešto i koji bi bili rizici? smile3
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Ne,ne, jednom smo bili "braca", dosta je... A i pravljenjem zajednicke lige izgubio bi domaci fudbal! Nas cilj treba da bude razvoj fudbalskih centara u nasoj drzavi, da nam se opet ne desi da od 18 klubova 12 ili 13 budu iz Beograda! Da me neko ne shvati pogresno, nemam nista protiv beogradskih klubova, Zvezdu volim od malih nogu, ali to je jedan od nacina (pored popularnosti i dobrih igara reprezentacije) za ozdravljenje domaceg fudbala! Kakva je takva je, ali i dalje je nasa liga bolja od svih liga bivse drzave,pa zasto bi onda mi podizali kvalitet drugima???
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2009
Poruka
1.014
Nisam za ovo.
Ne bih da zvuči nacionalistički ili tome slično, ali jednostavno tako nešto može dovesti samo do još veće mržnje između nas i Hrvata i Bosanaca i Slovenaca i Makedonaca...a to nam nikako ne treba.

Ne može doneti dobro, samo zlo i ne daj Bože opet rat.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Još je rano da se takva liga organizuje, svi savezi su u nekim međuperioda kad razmišljaju kako sopstvene snage da mobilišu kako bi se približili evropskim standardima.Jedna takva liga tu ne može da pomogne. Sigurno je da bi dugo vremena, bar nekoliko godina bilo najakuelnije pitanje bezbednosti, ako ne po pitanju ozbiljnih izgreda onda bi navijači sigurno bili maštoviti po pitanju pessama....sve to ne bi moglo da dovede do ozbiljnih sponzora i sportskih aspekata u prvom planu. A i ono malo interesa i ulaganja u ostale naše klubove koji ne bi igrali ovu ligu bi na ovaj način bilo dovedeno u pitanje
 
Član
Učlanjen(a)
20.07.2009
Poruka
1.228
Ja sam glasao za "da" ali sam posle razmislio i shvatio da to nije dobra ideja zato što susret:

Partizan - Hajduk Split
Crvena Zvezda - Dinamo Zagreb
Partizan - Dinamo Zagreb
Crvena Zvezda - Hajduk Split
(Na oba stadiona)

Ili koja već ekipa, tu će biti svađe navijača možda i tuče, rasističko vređanje, nacionalističko vređanje, vređanje iz političkih razloga, nacionalistički simboli, pesme i čega već i prema tome ja i nisam baš.
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
To bi po meni bilo dobro ,jer mislim da bi se dobilo na kvaliteti a izbacili bi klubove koji su nekad igrali u opstinskim ligama,a sad su kao prvoligasi tj usli naguzove u premier lige,sto se tice navijaca dalo bi se srediti jednim kvalitetnim zakonom kojim bi izgrednike dozivotno udaljavali sa stadiona.
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2009
Poruka
1.014
Ja sam glasao za "da" ali sam posle razmislio i shvatio da to nije dobra ideja zato što susret:

Partizan - Hajduk Split
Crvena Zvezda - Dinamo Zagreb
Partizan - Dinamo Zagreb
Crvena Zvezda - Hajduk Split
(Na oba stadiona)

Ili koja već ekipa, tu će biti svađe navijača možda i tuče, rasističko vređanje, nacionalističko vređanje, vređanje iz političkih razloga, nacionalistički simboli, pesme i čega već i prema tome ja i nisam baš.

Neće tu biti svađe navijača i možda tuče, ako bude došlo do ovoga izbiće rat, vratićemo se u devedesete!
 
Član
Učlanjen(a)
26.11.2009
Poruka
1.561
Ne bi bilo lose ali svi znaju kakav je odnos izmedju nas i Hrvata i koliko bi incidenata bilo u obracunu navijaca.Ja sam glasao za "ne".
 
Natrag
Top