Recept za osvajanje 336,4 miliona dolara

Učlanjen(a)
07.02.2010
Poruka
14.864
Recept za osvajanje 336,4 miliona dolara










Izvor:
Mondo.rs








Slučajnost ili Božja volja, ali Amerikanka Luis Vajt (81) iz Njuporta osvojila je 336,4 miliona dolara.

Slučaj dobitka Luis Vajt iz Njuporta bio bi samo jedan u nizu priča o loto srećnicima da bakica noć pre izvlačenja brojeva nije listić stavila u Bibliju. Na primopredaji višemilionskog čeka Louis je izjavila da je veoma srećna i ponosna.


v236390p0.jpg



Njen advokat rekao je da je Luis redovno igrala lutriju, a da je dobitni listić kupila u supermarketu gde je kupovala namernice za kolač.

Kada je popunila listić, Luis ga je stavila u Bibliju gde je bio sve dok nije shvatila da je dobila na lotou, piše "The Huffington Post".

"Kada sam videla da su brojevi na mom listiću dobitni pozvala sam sve ukućane da provere. Gledali smo na kompjuteru pa na listiću i moji brojevi su još uvek bili tamo. Zagrlili smo se i počeli da skačemo i vrištimo", ispričala je Louis.

"Bilo je neverovatno. Niko od nas još ne može da veruje, uzbuđeni smo i blagosloveni. Narednih meseci ćemo odlučiti na šta ćemo potrošiti novac", dodala je Luis koja se odlučila na jednokratnu isplatu dobitka prema čemu će dobiti 210 miliona dolara.




 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top