Recenzije i Download Igara

Član
Učlanjen(a)
25.07.2010
Poruka
73
Nedavno sam poceo sa radom na web stranici GameSoft

I zelio bih da mi kazete svoje misljenje i da glasate po mogucnosti... prezadovoljan sam posjetom i raste zaista brzo.
Ako neko ima stranicu koja obradjuje igre ili nesto slicno, neka se javi ako hoce razmjenu linkova.
A uskoro bih trebao napisati i nesto na stranici o ovom forumu.

Na stranici dnevno postavljam igre a isto tako linkove dijelim i na ovom forumu...

Hvala unaprijed. Pozdrav. :)


[INFORMACIJA]prvo se dogovori sa administratorima oko reklamiranja stranice , ovako svaki vid reklame je zabranjen bez odobrenja stafa[/INFORMACIJA]
 
Poslednja izmena od urednika:
Mlada nada
LEGEND
Učlanjen(a)
08.04.2010
Poruka
1.292
Nije lose.I ja imam slican blog.I bolje bi ti bilo da si uzeo neki free hosting i instalirao WP mnogo je lakse i ima vise mogucnosti.

Dodato posle 2 Sati 5 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

[INFORMACIJA]prvo se dogovori sa administratorima oko reklamiranja stranice , ovako svaki vid reklame je zabranjen bez odobrenja stafa[/INFORMACIJA]
Daj ovo nije reklama,cini mi se,covjek samo pita za savjet.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
25.07.2010
Poruka
73
Nije lose.I ja imam slican blog.I bolje bi ti bilo da si uzeo neki free hosting i instalirao WP mnogo je lakse i ima vise mogucnosti.

Dodato posle 2 Sati 5 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Daj ovo nije reklama,cini mi se,covjek samo pita za savjet.

sta ces... nisam ni znao da je zabranjeno zaista al et, sorry guys.
trebao si mi poslati link preko PM bas da vidim, mozda da razmjenimo linkove? :)
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
Nedavno sam poceo sa radom na web stranici GameSoft
I zelio bih da mi kazete svoje misljenje i da glasate po mogucnosti... prezadovoljan sam posjetom i raste zaista brzo.
ja sam ubio link koji vodi prema toj stranici. nemam nista protiv , al prvo morate da se kosultujete sa adminima oko postavljanja linkova koji vode prema vasim sajtovima, jer to je reklama istih. uploadujte linkove igrica sa pass-om koji izgleda kao npr (www. serbianforum.org ) u forum video igre . preko toga ako neko hoce otici ce na vas sajt, a i google ce ga upisati.
 
Natrag
Top