razgovor o fotografisanju i snimanju videa

Član
Učlanjen(a)
10.01.2013
Poruka
4
[TABLE="width: 933"]
[TR]
[TD="class: post-body tdverticalaligntop, bgcolor: #F2F2F2"]pozdrav forumaši evo ovako. pošto sam se jako zainteresovao za fotografije i snimanje. videa. oklučio sam da kupim digitalni fotoaparat. što sam ubrzo i učinijo. radi se o kompaktnom fotoaparatu sony dsc.s5000. na ovom linku imaju sve onformacije o njemu. DSC-S5000 | Serija S | Prikaz | DSCS5000B.CEE8 | DSCS5000 | Sony
np da se vratim na temu. rekoh da me jako zanima digitalna fotografija. te sam došao na ideju da podignem jednu temu. u kojoj će se dosta pisati o iskustvima ljudi. koi se bave profi ili iz hobija ovim poslom. zanimaju me prvenstveno vaša iskustva sa fotografisanjem i snimanjem pajzaža i videa. kako ste počeli i odakle ljubav prema ovom poslu???...
koje ste prve fotoaparate imali a koje sad korsitite? poželjno bi bilo i cijenu da napišete i link. do stranice sa više informacija o aparatu.

zanima me i kako je najbolje fotografisati predmete.? tj dali okrenuti aparat normalno ili uspravno i da li to u opšte ima veze.?

početnik sam kao što i gore napisah imam 17 godina iz brčkog sam.

hvala u naprijed na odgovorima napišite što više informacija i iskustava iz ove oblasti.
[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: post-body tdverticalalignbottom, bgcolor: #F2F2F2"]goran panić

[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
 
Član
Učlanjen(a)
22.12.2012
Poruka
235
Postavi ovu temu u Opsti Forumi--> Kultura--> Fotografija, verujem da ce se puno ljudi tamo odazvati na tvoju temu.
 
Natrag
Top