rat izvanzemaljaca i amerikanaca

Član
Učlanjen(a)
08.05.2010
Poruka
5
pozdrav svima,nedavno (2 dana) sam procitao jedan clanak kojega vise nema vjerovatno je izbrisan da je u americi zapoceja rat s izvanzemljcima od strane otetih osoba,koje stalno dobivaju nove snage,unistene su neke bze izvanzemaljaca.
Da li ko ima vise informacija
pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Evo Rekontra mi javlja sa liceta mesta da se slikao na olupini modela PS20012...
Ispod olupine je mnogo želatinaste roze mase...smrdi mnogo pa je odlučio da zapali za redakciju...Sad je hteo da mi pošalje i slike ali sunce nam spržilo konekciju...
Nadamo se brzim odgovorima uskoro....Don't brineš...;)
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Jeste, čuo sam za to, ja sam prvi krenuo u rat sa njima u Srbiji! Ne smem mnogo da pričam, jer znam da kontrolišu i forum, odnosno oni su ga i osnovali sa ciljem prikupljanja što više informacija o našim navikama i potrebama! Kad saznaju sve o nama kreću u totalni rat! Uspeo sam satelitskom antenom da ometem signal njihove letelice, koja je usled nedostatka navigacije pala u moje dvorište! Dvojica su preživela, vezao sam ih u podrumu, i izgladnjujem ih da priznaju odakle su, koliko ih ima i šta su im namere. Samo ćute! izgledaju isto kao i mi, samo što na glavi imaju dve male antenice (koje radi maskiranja u Zemljane mogu da se uvuku) i što im je krv rozikasta, kao žele! Sakrio sam sve tragove o letelici, i odoh sad malo da proučavam njenu strukturu i način funkcionisanja, možda uspem nešto da otkrijem i prodam to Amerikancima...
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Što je najgore vest je počela brzo da se širi...a vlade žele da zataškaju sve što je brže moguće...Sad kad je bio hrvatski predsednik kod nas u šatrozvaničnoj poseti išli su do Vinče podzemnim magistralama koje se spajaju ispod zgrade Vlade...Pričalo se još '97 da su bile otmice ljudi u Krupnju,Donjem Brijanju,Batalagama i Čekrkčićima ali niko nije mogao da dokaže...Posle su Ameri skapirali da se neki njihovi borbeni odredi kriju po šumadiji i imaju naziv "Kepadiksije" i da su naoružani svojim megamoćnim oružjem koje niko nije video ali kažu da su razorna... Ghhh...e,sad moram,hmmm, da palim...Zvaću te kasnije...
 
Član
Učlanjen(a)
08.05.2010
Poruka
5
Jeste, čuo sam za to, ja sam prvi krenuo u rat sa njima u Srbiji! Ne smem mnogo da pričam, jer znam da kontrolišu i forum, odnosno oni su ga i osnovali sa ciljem prikupljanja što više informacija o našim navikama i potrebama! Kad saznaju sve o nama kreću u totalni rat! Uspeo sam satelitskom antenom da ometem signal njihove letelice, koja je usled nedostatka navigacije pala u moje dvorište! Dvojica su preživela, vezao sam ih u podrumu, i izgladnjujem ih da priznaju odakle su, koliko ih ima i šta su im namere. Samo ćute! izgledaju isto kao i mi, samo što na glavi imaju dve male antenice (koje radi maskiranja u Zemljane mogu da se uvuku) i što im je krv rozikasta, kao žele! Sakrio sam sve tragove o letelici, i odoh sad malo da proučavam njenu strukturu i način funkcionisanja, možda uspem nešto da otkrijem i prodam to Amerikancima...


daj uozbilji se
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
daj uozbilji se

:???: Vid' ga... Mi se trudimo ,zabijamo glavu gde niko ne može k...nogu, da ti donesemo priču ,a ti tako... Nije to lepo... Da sam ti ja ćale,prštalo bi preko rebara i ušiju samo tako...
Braćala lešio bi te ja sve u šes' dok se ne opametiš i da naučiš da ceniš novinarski rad... C,c,c...sram te i stid bilo...
 
Član
Učlanjen(a)
08.05.2010
Poruka
5
nisam to mislija,nemoj se ljutiti,mozda sam krivo protumacija ali da ti je letjelica pala u dvoriste
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
nisam to mislija,nemoj se ljutiti,mozda sam krivo protumacija ali da ti je letjelica pala u dvoriste

Ne bih ni ja verovao da nisam svojim ocima video. Jos me kolega Rekontra zvao da probam magijom da prisilim one spodobe na pricu ali nista. Nikakva magija kod njih ne pali ... Samo, ne smemo o ovome puno da pricamo, tako da ni ti ne bi trebao da se mnogo raspitujes. Ovde se rizikuju veoma vazne novinarske tajne da bi tebi bila pruzena informacija koja zlata vredi
 
Član
Učlanjen(a)
08.05.2010
Poruka
5
svima se puno zahvaljujem na trudu i utrosenome vremenu,ako sam koga uvrijedija iskreno se izvinjavam.
na blogu kresimira misaka sam pronasao dosta podataka pa ako vas zanima mozete ga posjetiti neznam da li je dopusteno stavljati linkove
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Na raspolaganju uvek sprdačka ekipa serbian foruma...Za kralja i otadžbinu superman. I po neki download...
 
Natrag
Top