RASTANAK

LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Dragi hrišćani, muslimani, jevreji, ateisti i svi osali koji su bilo kakvi vjernici, a koji su pisali na ovome forumu, želim da vas pozdravim, jer se rastajem sa vama kao urednik. Zamolio sam administraciju da me razriješi te dužnosti, a vas sve molim da mi ne zamjerite što sam u toku svoga urednikovanja nastojao primjenjivati pravila ovoga foruma, pri čemu sam se vjerovatno nekima zamjerio.
Želim vam svima svako dobro, a posebno vjernicima, - da dobiju ono što od Boga očekuju i čemu se nadaju.

Ps. Neću posve otići sa Foruma, navraćaću povremeno, da vidim kako se svađate:)
 
Član
Učlanjen(a)
24.01.2010
Poruka
667
Meni je jako žao što ti više nećeš biti ovde urednik. Mislim da tolerantnijeg, poštenijeg i nepristrasnijeg urednika nema ni jedan forum koji se bavi temom religija.
Ostaje mi samo da se nadam da odluka nije konačna i neopoziva.
Hvala ti na svemu, a najviše na ljudskosti koju si imao za sve. Ako se neko ljutio to nije zbog tebe, nego što nije mogao da se suoči sa samim sobom kada nije realno postupao.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Slazem se u potpunosti "da tolerantnijeg, poštenijeg i nepristrasnijeg urednika nema ni jedan forum koji se bavi temom religija" ali takodje smatram da su pojedini to zlupotrebili, umesto da i oni pokazu isti duh, a urednik Jurivaka je primer takvima.
Licno mi je zao zbog njegovog o
dlaska, i zelim mu da nadje neki slicni forum na kome ce siriti pozitivan uticaj medju ljudima, a da sa ovog foruma ponese ono sto je pozitivno, a da zaboravi sve ono sto je ruzno, i ujedno mu zelim svu srecu u zivotu. Pozdrav!
 
Učlanjen(a)
05.05.2014
Poruka
3.698
Dragi hrišćani, muslimani, jevreji, ateisti i svi osali koji su bilo kakvi vjernici, a koji su pisali na ovome forumu, želim da vas pozdravim, jer se rastajem sa vama kao urednik. Zamolio sam administraciju da me razriješi te dužnosti, a vas sve molim da mi ne zamjerite što sam u toku svoga urednikovanja nastojao primjenjivati pravila ovoga foruma, pri čemu sam se vjerovatno nekima zamjerio.
Želim vam svima svako dobro, a posebno vjernicima, - da dobiju ono što od Boga očekuju i čemu se nadaju.

Ps. Neću posve otići sa Foruma, navraćaću povremeno, da vidim kako se svađate:)

U pravu si često se ,svađamo, ali to treba pogledati iz drugog ugla jer se borerazličiti duhovi i naša borba nije protiv tela i te osobe već onog koji je u njoj.
Što se mene tiče bio si prilično korektan i tolerantan i uvek u pravu po pitanju spamova.
Jedina greška je bila što te nije zanimalo da li neko izmišlja nešto i to kači nekome drugom kao optužbu ali u krajnjem nisi u obavezi ni da brineš o tome.
Primetiosam zadnjih dana da nije bilo sankcija iako u nekim temama se piše o svemu.....zapitao sam se zašto ne koriguješ sve to a sad mi je jasno.
Jure od mene pozdrav i budi malo aktivniji u pisanju nikad se nezna zašto je to dobro.:)[/QUOTE]
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
Dragi hrišćani, muslimani, jevreji, ateisti i svi osali koji su bilo kakvi vjernici, a koji su pisali na ovome forumu, želim da vas pozdravim, jer se rastajem sa vama kao urednik. Zamolio sam administraciju da me razriješi te dužnosti, a vas sve molim da mi ne zamjerite što sam u toku svoga urednikovanja nastojao primjenjivati pravila ovoga foruma, pri čemu sam se vjerovatno nekima zamjerio.
Želim vam svima svako dobro, a posebno vjernicima, - da dobiju ono što od Boga očekuju i čemu se nadaju.

Ps. Neću posve otići sa Foruma, navraćaću povremeno, da vidim kako se svađate:)

Dragi nas Jurivaka, sta reci nego da ces nam svima nedostajati. Mislim da si svoj posao obavljao i vise nego temeljno, a ako si se nekom zamerio, to je normalno i nije tvoja krivica. Zelim ti svaki uspeh u zivotu i svako dobro od Boga[ u koga ti ne verujes :) ] , ali zbog sveg tvog nepristrasnog odnosa prema nama, verujem da ce tako biti i da ce te se Bog setiti u onaj dan. Ja te pozdravljam, i svrati nekad da pisemo :)
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.409
Dragi Nas Jure,
Molim te u ime svih ,da nam se opet vratis,pa da nastavimo druzenje i nadalje,svima nam nedostaje tvoje ubacivanje i smirivanje strasti kada nam uzavru....,a i malo nas je ovde...,nekad je forum religije bio bas dosta posecen.
U svakom slucaju gde god da radis ,zelim ti sve najbolje u poslu.Pozdrav od Risa.
 
Učlanjen(a)
05.05.2014
Poruka
3.698
Rise jes ti ljuti ili blagi ris?:mig:
Ja mislio neko Okretalo a ono Riki....
Neka te jer da ti nisi tu i Lakić ko bi pravio zabavu i zasmevao verujuće.
Čitajući ove vaše tekstove ispadoše kao čitulje,nije čovek umro da mu se tako obraćate štavam je....čoveku smo dosadili našao na pametnije mesto gde vreme da troši i to je to.
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Dragi Nas Jure,
Molim te u ime svih ,da nam se opet vratis,pa da nastavimo druzenje i nadalje,svima nam nedostaje tvoje ubacivanje i smirivanje strasti kada nam uzavru....,a i malo nas je ovde...,nekad je forum religije bio bas dosta posecen.
U svakom slucaju gde god da radis ,zelim ti sve najbolje u poslu.Pozdrav od Risa.
Nisam ja otišao sa SerbianForuma, samo više ne uređujem ovaj forum. Ne boj se, Rise, navraćaću ja ovdje, ako ni radi čega drugog, a ono da vas malo pecnem i upitam za Božije zdravlje!:)
Što se tiče posjećenosti ovoga foruma, znam iz iskustva da nailaze oscilacije - nekada je više, a nekada manje stalnih učesnika u raspravama, ali prosjek se uglavnom održava.
Rise jes ti ljuti ili blagi ris?:mig:
Ja mislio neko Okretalo a ono Riki....
Neka te jer da ti nisi tu i Lakić ko bi pravio zabavu i zasmevao verujuće.
Čitajući ove vaše tekstove ispadoše kao čitulje,nije čovek umro da mu se tako obraćate štavam je....čoveku smo dosadili našao na pametnije mesto gde vreme da troši i to je to.
Taramana, niste vi meni dosadili i nije to razlog "moje abdikacije". Meni je religija uvijek bila interesantna kao društveni fenomen..., a posebno konfuzija u njenom tumačenju od strane njenih apologeta gdje ubrajam i većinu vas. Ne samo različite denominacije u jednoj religiji, nego i sve religije, tvrde da je Bog jedan!? To je jedino u čemu se slažu. Čim krenu korak dalje, nastaju problemi, jer svi toga Boga vide različito!
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
Ja se pitam ko ce nam sad uredjivati ovaj deo foruma buduci da Jurivaka vise ne obavlja taj posao, svi bi mi voleli da je on tu sa nama, ali buduci da se to nece desiti, mozda bi najbolje bilo da se izabere neko od stalnih ucesnika, ko je nepristrasan..

Iako smo stekli dobre navike, Jurivaka nas je naucio da postujemo teme ipak se desava da pisemo i na pogresnim..

Ima li neko informaciju sta se desava i kada cemo dobiti urednika. Hvala.
 
Natrag
Top