Raspored TV kanala

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Za one koji ne koriste nas epg ili ne prave svoj webgrabom a zele da vide sta ima na programu na raznim tv kanalima odvojio sam malo vremena i napravio nesto sto ce im verovatno pomoci....Obuhvata trenutno preko 300 kanala a ovih dana dodacu verovatno jos toliko pa i vise i to uglavom tv kanale iz zemalja u okruzenju(hrvatsk,bosanske,crnogorske,makedonske,slovenacke,italijanske,austrijske,nemacke,engleske....)

1.png

potrebno je samo da kliknete na ime za grupu tv kanal za koji zelite videti programski raspored a zatim klikom misa na zeljeni kanal videcete i raspored programa za danas.......

2.png

Klikom na ono sta vas zanima u programskoj semi bicete preusmereni na tv profil gde mozete videti vise detalja o zeljenom....

3.png

Rasporet programa televizijskih kanala nalazi se na nasem serveru i to na adresi......

RASPORED TV KANALA

Nadam se da ce bar nekom ovo biti od koristi.......
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
28.06.2019
Poruka
32
Za one koji ne koriste nas epg ili ne prave svoj webgrabom a zele da vide sta ima na programu na raznim tv kanalima odvojio sam malo vremena i napravio nesto sto ce im verovatno pomoci....Obuhvata trenutno preko 300 kanala a ovih dana dodacu verovatno jos toliko pa i vise i to uglavom tv kanale iz zemalja u okruzenju(hrvatsk,bosanske,crnogorske,makedonske,slovenacke,italijanske,austrijske,nemacke,engleske....)

Pogledajte prilog 129508
potrebno je samo da kliknete na ime za grupu tv kanal za koji zelite videti programski raspored a zatim klikom misa na zeljeni kanal videcete i raspored programa za danas.......

Pogledajte prilog 129509

Klikom na ono sta vas zanima u programskoj semi bicete preusmereni na tv profil gde mozete videti vise detalja o zeljenom....

Pogledajte prilog 129510

Rasporet programa televizijskih kanala nalazi se na nasem serveru i to na adresi......

RASPORED TV KANALA

Nadam se da ce bar nekom ovo biti od koristi.......
A jel.ovo moze da se ubaci u "epg"

Sent from my SM-A815FN using Tapatalk
 
Član
Učlanjen(a)
13.04.2011
Poruka
695
Nešta ne otvara ....bar kod mene...
Kod:
https://epg.serbianforum.org/Alati/tvprogram.html
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
umesto nekih uk bezveznih kanala dodao sam sky sport paket i bt sport......mislim bas po sebi da je mnogo korisnija programska sema za njih...

odradicu jos spanske,francuske i italijanske sportske kanale.....
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top