Rapidshare bez cekanja

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
da li možeš da postaviš uputsvo za promenu IP adrese za TP-link td-8816

Kreiraj sam rekonekcionu skriptu u jdownloaderu.....post 163 ove teme .......

potrebno je da znas user i pasword za ulazak u svoj ruter......kao i ip adresu (koja je verovatno 192.168.1.1) a nju mozes videti i iz command promta sto je objasnjeno na samom pocetku ove teme.......
 
Član
Učlanjen(a)
12.09.2009
Poruka
46
Dobar dan ljudi.E ovako..imam problem sada posto sam dobio od Telekoma nov neki modem/ruter neki crni naisao sam negde da je on ustvari[FONT=arial, sans-serif]-JetSpeed.Ranije sam imao hg 520 pa bi bilo lakse da nadjem.Naime treba mi clr skripra za reconect za jdownloader.Ubio sam se trazeci Pa vas molim za pomoc[/FONT]
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Dobar dan ljudi.E ovako..imam problem sada posto sam dobio od Telekoma nov neki modem/ruter neki crni naisao sam negde da je on ustvari-JetSpeed.Ranije sam imao hg 520 pa bi bilo lakse da nadjem.Naime treba mi clr skripra za reconect za jdownloader.Ubio sam se trazeci Pa vas molim za pomoc

Mozes kreirati sam skriptu za svoj ruter pod uslovom da ti je dinamicka (promenjiva ) Ip adresa.....Postupi po tutorijalu iz ove teme koga ima na vise mesta pa i u 163 postu ove teme....

http://serbianforum.org/domaci-tutorijali/32664-rapidshare-bez-cekanja-17.html
 
Član
Učlanjen(a)
12.09.2009
Poruka
46
e..hvala ti Boki brate,to izgleda u mom slucaju ne vazi:(Pokusavao sam tu metodu ali..mrka kapa:)Dok sam imao staru hg bilo je sve ok,nadjem skriptu na netu .Im li neko ideju kako ili ako moze neko da postavi istu,Hvala
A ip mi se menja kao sto rekoh da sam koristio tu foru za reconect dok sam imao hg,a nisam menjao operatera i sl.
 
Poslednja izmena:
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
e..hvala ti Boki brate,to izgleda u mom slucaju ne vazi:(Pokusavao sam tu metodu ali..mrka kapa:)Dok sam imao staru hg bilo je sve ok,nadjem skriptu na netu .Im li neko ideju kako ili ako moze neko da postavi istu,Hvala
A ip mi se menja kao sto rekoh da sam koristio tu foru za reconect dok sam imao hg,a nisam menjao operatera i sl.

Hmmmmmmm reci jeli ti je IP 192.168.1.1

user: admin
password: tzlkisonpk

i jel ulazis u ruter sa ovim parametrima......
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Da da..sas ti podaci:)Bas tako,ali nece nesto:((

Jesi probao skripte koje napravio JDownloader tim za taj ruter pod rednim brojem 565 i 566


200da.jpg
 
Natrag
Top