Rapidshare bez cekanja

Član
Učlanjen(a)
16.07.2010
Poruka
2
Imam problem s Rapidshare. Juce nije hteo da skida fajlove. Koristim jdownload i nisam imao do sada problema.Danas skida fajlove 5 puta sporije od uobicajnog,inace imam kablovski modem
 
Član
Učlanjen(a)
03.08.2009
Poruka
12
Od danas mi je brzina downloada RS fajlova preko jdownloadera limitirana na 30kb/s.Ima li jos neko ovakav problem ili kod mene nesto ne stima?
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
22.09.2009
Poruka
8
To nas Rapidshare malo zeki. Odlucili su da delimicno blokiraju free user-e na 30kBps. Nije im ovo prvi put. I ranije su imali slicnih epizoda.
 
Član
Učlanjen(a)
17.09.2009
Poruka
1
Da nije neko mozda provalio skriptu za ovaj kurcev Telekomov ruter Pirelli P.DG A4010G. Treba mi za JDownloader, posto vidim da ima za Crypload, a njega ne koristim ali izgleda da cu morati.
Hvala unapred.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Da nije neko mozda provalio skriptu za ovaj kurcev Telekomov ruter Pirelli P.DG A4010G. Treba mi za JDownloader, posto vidim da ima za Crypload, a njega ne koristim ali izgleda da cu morati.
Hvala unapred.

Pokusaj napraviti sam skriptu za svoj ruter pomocu JDownloadera.....nacin pravljenja je objasnjen u ovoj temi....Takodje mozes u Jdownloader ubaciti i Cryptload skriptu jer kod nekih rutera i ona funkcionise u Jdownloaderu....

Mada iskreno nevidim svrhe jer su odskora na Rapidshare serveru limitirali brzinu na 30kb/s za free korisnike.....
 
Član
Učlanjen(a)
20.07.2010
Poruka
4
Dosao do dela gde treba da mi se snimi skripta za moj ruter koga nema na spisku. Sve sam uradi kako si rekao.Pojavio se localhost uneo ime i sifru rutera pritisnuo kod broja 17 za reconnection recorder ali ovako mogu do sutra i nista se ne desava. Da li mozda treba nesto da podesim u samom localhostu? Inace ovo me interesuje jer sam nasao sjajan sajt za skidanje HD materijala .x264-BB :: Encoders Group | 720P | 864P | 1080P | High Definition Movie Downloads ::
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
20.07.2010
Poruka
4
Izgleda da od ovog nema nista. Mislio sam da cu bar neki savet dobiti. Razocaran sam. Al dobro valjda cu saznati na drugom mestu.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top