RapidShare AG su ustvari lopovska firma...

Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
5
RapidShare nije lopovska firma... da jeste vec bi se znalo i pisalo bi se po internetu da ima vise slucajeva kao kod tebe... posalji im povratnu poruku da li mozes da dobijes novi acc posto si uplatio pare...
Ovo prvi put cujem da se nekome desilo...
 
Član
Učlanjen(a)
05.12.2009
Poruka
150
Ja imam rapidshare premium,i kad dosta skidam jedne linkove(stavim 3 filma od 7-8 parta)posle taj dan nikako ne mogu da ih zavrsim.Prvo skida punom brzinom,a posle ponekad mi ostane 2-3mb i mucim se 2-3 sata da ih skinem,a kad probem druge linkove ponovo skida punom brzinom dok posle nekog vremena totalno ne uspori(1-2kb/sec)i potpune ne stane da skida.El ovo standardan problem,ili se to desava samo kod mene?


Pozz
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
i meni se to desava, sve se mislim da nije do jd i da ga zamjenim cryptloadom ili necim drugim da oprobam i tu varijantu. kad mi se to desi ugasim jd i upalim ga ponovo opet stoji,kad restartam komp pici punom brzinom i vise nestaje.
 
Član
Učlanjen(a)
05.12.2009
Poruka
150
Mozda je do njega,ali je za skidanje sa drugih sajtova bez premiuma bolji je JDownloadera 100%.I brze skida.......ma po svemu je bolji,ali videcu,da probam crypt load,pa kad sam free onda skidam preko JDownloadera,a kad koristim premium rapidshare onda crypt load



Pozdrav
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
nekosta me nista da probam staviti jos i crypt pa uporediti , ako je do jd cekati stabilniju veziju ili noviju nadogradnju.
 
Član
Učlanjen(a)
05.12.2009
Poruka
150
A zbog cega meni preko rapidshara nece da preskoci 20kb/sec,uvek skida 10-15kb/sec preko pretrazivaca,i da stavim 3 fajla on ce sva tri da skida 1-15(znaci nije do protoka).Ja,kad sma uplacivao premium,mislio sam da ce sve uvek da skida punom brzinom,a ono...... :(



el zna neko zbog cega je ovo?



pozz
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
rapid je otvorio sva tri fajla koja skidas ali nemoze rapid da ti piveca brzinu skidanja. sve zavisi od tvoje brzine
 
Član
Učlanjen(a)
05.12.2009
Poruka
150
pa do sad sam imao 2mb,sad imam 3mb,i isto je,jedan fajl ne moze da pretera 20kb/sec.




Pozdrav!
 
Natrag
Top