Rane-zašto su svi opsjednuti tim filmom?

Član
Učlanjen(a)
29.05.2010
Poruka
466
E,ovo me stvarno nervira.

Današnja omladina je opsjednuta pomenutim filmom i svima su idoli Pinki i Švaba(iako je to totalni kontraefekt,oni treba da budu opomena,a ne uzor.)
I kada je Švaba(Milan Marić) bio u kući VB,svi su navijali za njega.
Kada sam na yt ostavila komentar da niko ne bi navijao za njega da nije glumio u "Ranama" da vidite kakvi su mi idiotski komentari stizali i kako su me ljudi nazivali :???:

Gledala sam film i nije loš,ali nije ni ništa posebno.What is the big deal??:dntknw:
 
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
648
film kao film je prosecan ali meni se sve to gadi jer me vraca i podseca na neka losa vremena,mada jos uvek su to rane tj. oziljci
 
Član
Učlanjen(a)
07.12.2009
Poruka
1.053
film kao film je prosecan ali meni se sve to gadi jer me vraca i podseca na neka losa vremena,mada jos uvek su to rane tj. oziljci

Takođe! Setim se smrdljivih devedesetih,pola marke plata i restrikcija i 3 ubistva u mojoj ulici.

Ima dobrih stvari par glumaca i režija. Miki Manojlović u filmu je kao i uvek maestralan.
 
Član
Učlanjen(a)
29.05.2010
Poruka
466
Takođe! Setim se smrdljivih devedesetih,pola marke plata i restrikcija i 3 ubistva u mojoj ulici.

Ima dobrih stvari par glumaca i režija. Miki Manojlović u filmu je kao i uvek maestralan.

Slažem se sa vama u potpunosti,ali mi opet nije jasno zašto su današnji klinci toliko ludi za tim filmom wacko2

Miki je bio dobar,ali mi je puno smješniji u Mi nismo anđeli 1 (koji je jedini dobar iz ove triologije) :yea:
 
Član
Učlanjen(a)
07.12.2009
Poruka
1.053
Slažem se sa vama u potpunosti,ali mi opet nije jasno zašto su današnji klinci toliko ludi za tim filmom wacko2

Miki je bio dobar,ali mi je puno smješniji u Mi nismo anđeli 1 (koji je jedini dobar iz ove triologije) :yea:

Zaluđen je samo deo klinaca. Slušaju turbo-pink-grand čobane....

Prvo im se od toga smanji mozak a onda požele da budu još nepismeniji tj. kriminalci.... Ali da ne izlazimo iz teme.

P.S. Miki je dobar u svakom filmu yes3
 
Član
Učlanjen(a)
08.01.2010
Poruka
933
E,ovo me stvarno nervira.

Današnja omladina je opsjednuta pomenutim filmom i svima su idoli Pinki i Švaba(iako je to totalni kontraefekt,oni treba da budu opomena,a ne uzor.)
I kada je Švaba(Milan Marić) bio u kući VB,svi su navijali za njega.
Kada sam na yt ostavila komentar da niko ne bi navijao za njega da nije glumio u "Ranama" da vidite kakvi su mi idiotski komentari stizali i kako su me ljudi nazivali :???:

Gledala sam film i nije loš,ali nije ni ništa posebno.What is the big deal??:dntknw:

Vracaju se 90-e. Air Max o5 je u modi. Kriminal raste,jer drzava ne moze svima da obezbedi normalan zivot,i omladina se ugledava na pomenuti film "Rane".
 
Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.640
Slažem se sa vama u potpunosti,ali mi opet nije jasno zašto su današnji klinci toliko ludi za tim filmom wacko2

Zašto,vervatno zato što žele biti u centru pažnje,svaka generacija ima svog tzv. Eskobara,doći do novca na najlakši mogući način,biti idol klincima koji tek dolaze što je žalosno ali je tako.
Film kao film je napravljen da jednim delom predstavi naše društvo i dešavanja u zemlji tih 90-tih,gde se realno gledano to i dešavalo,ali što je najgore klinci su posle tog filma kao i posle filma Do Koske počeli praviti još veću delikvenciju na ulicama.
 
Natrag
Top