Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
A moj omiljeni album je "Titanik". Odlično zamišljen, komponovan, a tek odsviran... :yea:

Jeste dobar, deluje da se baš potrudio, a u to vreme je zaista govorio da završava muzičku karijeru, nevezano za pesmu...zna se koju...moguće da je stvarno u nekom momentu tako i mislio :dntknw:

Besherat, proradio nacionalni ponos, a? :lol: Zezam se, ispraviće to Death kad dođe. :)

Nemam šta da ispravljam...nisam urednik na Vikipediji :dntknw::)

Otkud srpski i rok pjevač? On je crnogorski, opičeni pjevač, jer se njegova muzika ne može svrstati ni u jednu poznatu muzičku kategoriju. Inače rođen je u Kotoru, jer u Herceg Novom nemamo porodilište, tako da smo svi rođeni tamo. Nemamo ga ni danas. Tip je iz Herceg Novog, moj komšija, stariji nekoliko godina od mene...

Pokušavao sam da nađem na netu njegovu izjavu o nacionalnom opredeljenju, mislim da je više puta pričao o tome nakon odvajanja Crne Gore ali ne nađoh ništa :dntknw:
Sećam se da je o tome govorio i u emisiji TV lica ali ne mogu da se setim tačnog odgovora :dntknw:
Nađoh negde da je navodno rekao "Bosanci su glupi,Slovenci su škrti,Crnogorci su lijeni a mi iz mešanih brakova smo najgori"....

Nego kako nemate porodilište u Herceg Novom...toliki grad...morate čak u Kotor da vas Bokelji porađaju :???:


Jedna od omiljenih....

 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814

Veceras na Prvoj Srpskoj televiziji u 23:30, Rambo Amadeus gost u emisiji "Fajront Republika".
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Pa on je toliko opičen, da ne vjerujem da bi se nacionalno odredio, jer je jedinstven stvarno. Nisam ga viđela odavno, još od studentskih dana u Beogradu, a izgleda da u Novi idemo slabo i on i ja. Inače, čitava porodica mu je simpatična, otac arheolog ( moj kolega ), a majka profesor maternjeg jezika. Ima i anegdota vezana za njegovog oca. Dok je još bio student , upao kod brucoša i držao im predavanja. Svi su mislili da je neki asistent.

 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Rambo Amadeus: Svi ti rijaliti šouovi su beznadežno dosadni

rambo-amadeus.jpg


Rambo Amadeus neće učestvovati u rijaliti-šouu „Farma", koji 19. septembra počinje sa emitovanjem na televiziji Pink. Alternativni muzičar, pravog imena Antonije Pušić, koji je nedavno izjavio da bi se pojavio u ovoj emisiji samo u slučaju da dobije milion evra, u razgovoru za „Press“objasnio je razloge zbog kojih je odbio ponudu „Pinka“. „Život na selu mislim da može da bude mnogo kvalitetniji i lagodniji nego u gradu, naravno samo ako se odvija daleko od očiju radoznalih kamera, koje imaju tu lošu osobinu da, čim se pojave, pokvare svaki provod. Zato su i svi ti rijaliti-šouovi beznadežno dosadni. Ljudi jednostavno čim vide da ih neko snima počnu da se preseravaju“, kaže muzičar. Rambo priznaje da bi za dobar honorar ipak pristao da se pojavi u nekom komercijalnom programu ove vrste. “Nisam pristao da se pojavim jer se radi o komercijalnom programu, na komercijalnoj televiziji, a ponuđen mi je honorar koji ni približno nije srazmeran novcu koji bi im moje pojavljivanje zaradilo. Ne znam da li je to zbog finansijske krize u koju su upali ili zbog činjenice da mnoge javne ličnosti prihvataju da učestvuju u komercijalnim programima besplatno, ali pošto su oni privatno preduzeće koje posluje isključivo zbog profita, valjda je normalno da i učesnici dobiju adekvatan deo zarade“, kaže Rambo Amadeus u intervjuu za „Press“.


svet


 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top