Rakkr tv IPTV

Član
Učlanjen(a)
04.11.2012
Poruka
56
Jedno pitanje, jel moze nekako da se gleda preko Tizen Os-a?
 
Učlanjen(a)
18.07.2021
Poruka
37
Rokkr je pre jedno mesec dan uveo opciju da traže 20€ na godišnjem nivou. Tada me je svako malo izbacivalo, ali sada, kada ga nisam koristio, jer sam bio na odmoru, opet mi radi kako treba.
 
Učlanjen(a)
08.06.2021
Poruka
15
Ima jos jedna aplikacija koja se zove Watched , to je u sustini isto kao i Rokkr, navodno isti ljudi su napravili obe aplikacije.

Ja sam instalirao staru verziju Watched 0.17.3 , zatim je klonirao sa Lucky Patcher.

I na taj nacin izbjegao update i limit.

Obe aplikacije , staru verziju Watched 0.17.3 i Lucky Patcher mozete googlati i skinuti sebi .

Meni vec mjesecima radi na android tv i android mobi.


Ovo je moj prvi post. Pa da vas usput i pozdravim , odlicni ste !
 
Učlanjen(a)
13.12.2020
Poruka
150
Ima jos jedna aplikacija koja se zove Watched , to je u sustini isto kao i Rokkr, navodno isti ljudi su napravili obe aplikacije.

Ja sam instalirao staru verziju Watched 0.17.3 , zatim je klonirao sa Lucky Patcher.

I na taj nacin izbjegao update i limit.

Obe aplikacije , staru verziju Watched 0.17.3 i Lucky Patcher mozete googlati i skinuti sebi .

Meni vec mjesecima radi na android tv i android mobi.


Ovo je moj prvi post. Pa da vas usput i pozdravim , odlicni ste !
Zašto nisi nabacio link da se ne traži i ne googla kad si već to odradio pozdrav.
 
Učlanjen(a)
13.12.2020
Poruka
150
Zato sto klonirana aplikacija radi samo na android uredjaju na kojem je kloniranje uradjeno .
Sve je to OK ali gdje si i koji si Watched 0.17.3 , Lucky Patcher. skinuo od njih sam mislio linkove jer tamo ima gomila ovih stvari. Ja sam tražio da skinem Lucky Patcher i nisam mogao.
 
Učlanjen(a)
08.06.2021
Poruka
15
Provalio sam da se moze djeliti klonirana verziji 0.17.0 .


WATCHED.v.0.17.0. Clone by Klempo.apk
Kod:
https://www103.zippyshare.com/v/I2iuPO9k/file.html

Nadam se da ce vam instalacija uspjeti.

Javite ako nemoze da onda napravim instrukcije step by step da svako sebi pravi .
 
Natrag
Top