Radionica za mlade...

Član
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
47
Siguran sam da ima puno ,ladih koji hoce da prave neke male sitnice..pa dajte neki predlog..ili tako nesto..:):):):):)
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Siguran sam da ima puno ,ladih koji hoce da prave neke male sitnice..pa dajte neki predlog..ili tako nesto..:):):):):)

I ja sam siguran u to.......imam znanja i isustva da im u tome pomognem i to cu rado uciniti....yes3

Da bi se mladi bavili elektronikom moraju imati bar neka minimalna znanja iz elektrotehnike za pocetak.....oni koji su zavrsili ili pohadjaju neku tehnicku skolu vec imaju ili sticu znanje......i oni su u prednost u odnosu na one koji ne idu u takve skole....

Sada ne...ali u iducim mojim postovima ....dacu neke od ideja koje bi mogle da mlade koji su zaintereovani za ovu oblast elektrotehnike usmeri u tom pravcu i potakne da i sami dodju do ideja ....a ja i ostali clanovi foruma koji se u to razumeju.....pruzicemo im sve informacije koje im budu potrebne ....da svoje zamisli ako su " realne " i realizuju.....yes3

Toliko od mene.....( za sada )...
 
Član
Učlanjen(a)
21.03.2010
Poruka
61
Najbolja zanimacija je livenje figurica od gipsa, bojenje istih.... pravljenje igracaka i predmeta od otpadnih materijala... Dobra zanimacija i jako lep hobi
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
Mislim da svako od nas ima neku skrivenu zelju da nesto stvori, samo treba biti malo uporan i voljan da se probaju neki alati
 
Član
Učlanjen(a)
22.09.2009
Poruka
11
Ovo je zanimljiva tema cak se moze vremenom covek poceti i baviti time sto je trenutno zanimacija ljubav u poslu je nesto savrseno
 
Natrag
Top