racunar se gasi sam. POMOC

Član
Učlanjen(a)
01.12.2009
Poruka
323
Pa dobro ti koristis to,predpostavljam da ti je to server na poslu?? ali davati 250 e za kucnu varijantu racunara je ..... mislim,ono..... jedino ako imas milione pa ne znas gde da ih potrosis.... nema svako tolike pare da ih da za napajanje.... lepo neka covek uzme neko chieftec-ovo napajanje do 50 eura i bice miran narednih X godina.....



poz


Kod kuće mi je server za privatne potrebe. Ne trebaju ti milioni da bi dao par stotina evra :roll:

Ja sam čoveku predložio najbolje i najkvalitetnije rešenje, a on ako smatra da je to previše za njegov budzet naravno da može i na buvljaku uzeti polovno napajanje za 20€. A posle kada mu pocrka sve na matičnoj ploči biće lele bože...
 
Član
Učlanjen(a)
02.01.2010
Poruka
1
otvori racunar (KUTIJU) ocisti ventilator na procesoru i hladnjak malo i napojnu ocisti od prasine to sam ja uradio i eto
 
Master Of The Universe
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
911
otvori racunar (KUTIJU) ocisti ventilator na procesoru i hladnjak malo i napojnu ocisti od prasine to sam ja uradio i eto

Slazem se, racunar se gasi zbog povecane temperature. Vidi u BIOS-u kolika je temperatura procesora. Proveri radi li ti ventilator na pre svega na grafickoj kartici, a onda i na ispravljackom delu gde je napajanje.
Preporucljivo je ugradis (jednostavno je, to mozes i sam) jos barem dva mala ventilatora unutar kucista (jedno sa prednje strane koje ce terati vazduh ka unutrasnjosti kucista, a drugo sa zadnje strane kucista koje ce izbacivati topao vazduh).
Ocisti i kontakte RAM memorije (pozlaceni deo) sa gumicom za brisanje. Ovo nema veze sa tvojim problemom, ali kada ga vec otvoris, uradi i to.

Sve u svemu to je to. Ima da radi k'o "Doxa".
Ovo govorim iz licnog iskustva sa slicnim problemom.
 
Član
Učlanjen(a)
14.01.2010
Poruka
3
Za proveru temperatura mozes koristiti i program EVEREST! Bar ces imati neki uvid u temperature "u momentu"!
Inace, vrlo koristan utility-pokazatelj i za druge stvari!!!
 
Učlanjen(a)
05.11.2010
Poruka
1
Problem

Imam Veliki Problem Kompjuter mi se gasi samo kada igram igrice a nisu zahtevne neznam sta se dogadja molim vas pomozite mi nemogu vise da izdrzim,nervira me
 
Član
Učlanjen(a)
27.03.2010
Poruka
2
Ocisti napajanje ,kuler procesora , meni se desavalo da mise gasi kad aktiviram igru pa cak mi se desavalo i na pola filma da ni se ugasi kasnije sam utvrdio da mi ventilator na napajanju uopste ne vrti dal od prasine ili cega vec neznam al kad sam zamenio napajanje sve je radilo ok
 
Natrag
Top