Računar neće da se isključi!

Član
Učlanjen(a)
21.10.2009
Poruka
50
Na početku pozdrav! Imam sledeći problem: računar nemože nikako da se ugasi ,znači odradi sve do kraja i čuje se neki klik kao da se ugasio,ali napojna i kuler ostanu da rade.Isto tako pritiskom na dugme za gašenje/paljenje sa zadrškom ništa se ne dešava.Taster za uključenje je ispravan,vadio sam bateriju na neko vrijeme,ponovo instalisao sistem,ali opet isto.Kad izvadim konektor od napojne i prespojim žice na napojnoj ona se normalno ukljucuje/iskljucuje.Dali je u pitanju ploča( A7S8X-MX) Asus?Dali neko ima još kakvu ideju? Hvala!
 
Član
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
315
moras ga ondneti u servis,ja sam imao slican problem,ugasim racunar i nakon 5 sekundi se upali sam,sve jedno da li je na dugme,preko windows-a...
Probavo sam sistem 3-4 puta da reinstal,briso c potpuno,na kraju sam ga odneo u servis,oni su mi tamo instalirali vistu,ali kazu da nisu nista popravljali,pa eto to probaj,ako imas xp probaj windows 7 ili vistu,i obrnuto....
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.383
Gledao si procese i log-ove iz systema?
Proveri u Task manager-u sve procese detaljno i u Event Viewer po system i applications i vidi ima li kakvih problema?
 
Natrag
Top