PVR IPTV Simple i Live TV u XBMC

MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.072
Dali neko zna kako se promeni red kanala u grupama?

Ako ti je stabilna lista i neces da resetujes pvr database, mozes da koristis channel editor u XBMC, ali u svakom slucaju bolje je da to uradis "peske" kao sto rece Bobanue, jer tako ces uvek imati raspored koji tebi odgovara, bez rizika da to moras da radis opet...
 
Učlanjen(a)
24.06.2014
Poruka
22
ok napravljeno, sad imam drugi problem, listu sam dao upload na ftp server, upisao link u ''dodaci'' iptvsimple'', listu mi skine bez problema, skine mi epg, a neče da mi učita grupe (android tv box)...A recimo na PC-u sam na isti način upisao link, i grupe mi učita. Gde bi bio problem?
 
Učlanjen(a)
21.12.2012
Poruka
420
ok napravljeno, sad imam drugi problem, listu sam dao upload na ftp server, upisao link u ''dodaci'' iptvsimple'', listu mi skine bez problema, skine mi epg, a neče da mi učita grupe (android tv box)...A recimo na PC-u sam na isti način upisao link, i grupe mi učita. Gde bi bio problem?
System-livetv-general-" kao na slici"
Pod uslovom da ti je ispravno upisan u m3u ali ako prolazi na PC proćiće i za Android
....group-title="Srbija",RTS 1
2014-07-10_161230.png
Dobro, sad ima grupe, al nema EPG-ja više....
RESET PVR I EPG po stoti put isto.........bre
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
24.06.2014
Poruka
22
Dobro, sad ima grupe, al nema EPG-ja više....

Da nebi več triput to napravio...
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
15.02.2013
Poruka
22
Pozdrav.

Imam pitanje ako ko koristi raspberry pi sa openelec i IPTVSimple PVR. Od kad sam updejtal sistem pre par dana (openelec) na verziju 4.0.6 mi posle par minuta gledanja IPTV streama raspberry totalno zašteka tako da samo čupanje iz struje pomaže i to se dogodi svaki put. Probal sam danas sve verzije od 4.0.0 do 4.0.7 i svaki put isto. Ako npr ostavim raspberry upaljen i da se negleda iptv stream on radi bez problema ali odmah kad želim iptv pogledat zašteka. Dao sam ko prilog log iz xbmc.

Ako ko zna rešenje molio bih za pomoč, i imam osečaj da je problem u addonu. Jeli postoji mogučnost da instaliram staru verziju addona?

Hvala na pomoči.
 

Prilozi

  • xbmc.txt
    111,1 KB · Pregleda: 37
Natrag
Top