PVR IPTV Simple i Live TV u XBMC

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
3
Hvala majstore na odgovoru. Ipak sam uspio nekako da ga nadjem -
pvr.iptvsimple.0.1.1a.iOS.zip
Ako nekom zatreba mogu da ga skinu sa:
Kod:
[url]http://uploaded.net/file/y01b8mfv[/url]

Inace instalirao sam ga uspjesno, tako da je prvi korak zavrsen :)[/URL]
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
Jel' do XBMC-a ili IP adresa/portova koji nikako da se ustabile?

mislim da je do XBMC jer mi do jucer prijepodne radilo...ako ne bi radilo u VLC ili Simple plejer onda bi cak pomislio da su strimovi pali.....a sad sam siguran da je potrebno nesto dodati, izmjeniti u tim adresama da bi ponovo proradile u XBMC.....
 
Član
Učlanjen(a)
17.06.2009
Poruka
174
Pozdrav
Da se javim,posle porođajnih muka konačno sam savladao (bar osnovu i malo više)rada sa XBMC.Vratio sam se na 7,jer na 8 nije hteo probao sam čak i Gothama neče pa neče ali dobro sad sam na 7 i radi ODLIČNO.
Ali imam jedan mali problem,naime pregledao sampuno foruma i nigde nisam našao listu kanala gde ima Slovenački i Hrvatski, pa bi molio ako je neko u volji a ima te kanale da mi ih pošalje na PP.
Imam još jedno pitanje a to je šta znači UDP u strumovima dali je to vezano za proxsi ili sasvim nešto drugo.
Naprimer HTTP://-------------/udp/--------- ako je neko dobre volje neka mi odgovori na PP.
Pozdrav i stečno
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Pozdrav
Da se javim,posle porođajnih muka konačno sam savladao (bar osnovu i malo više)rada sa XBMC.Vratio sam se na 7,jer na 8 nije hteo probao sam čak i Gothama neče pa neče ali dobro sad sam na 7 i radi ODLIČNO.
Ali imam jedan mali problem,naime pregledao sampuno foruma i nigde nisam našao listu kanala gde ima Slovenački i Hrvatski, pa bi molio ako je neko u volji a ima te kanale da mi ih pošalje na PP.
Imam još jedno pitanje a to je šta znači UDP u strumovima dali je to vezano za proxsi ili sasvim nešto drugo.
Naprimer HTTP://-------------/udp/--------- ako je neko dobre volje neka mi odgovori na PP.
Pozdrav i stečno


U principu nema neke veze sa proxy ....a sta je sta u takvoj vrsti strimova objasnjeno je detaljnije u ovoj temi.....

http://serbianforum.org/threads/wot-web-program-za-skeniranje.459566/

Udp je standardna oznaka za vrstu protokola.UDP (User Datagram Protocol) je jednostavan OSI transportni protokol za klijenta / posluzitelja mreznih aplikacija ,temeljenih na Internet Protocol (IP). UDP je glavna alternativa TCP i jedan od najstarijih mreznih protokola i postoji od 1980 godine....
 
Član
Učlanjen(a)
17.06.2009
Poruka
174
Hvala na brzom odovoru.
Ako si mi pisao na PP neznam da ga upotrebim,izgleda da sam obriso,ili je to samo obavest da si mi odgovorio.
Još jednom hvala pogledaču tu temu.
 
Učlanjen(a)
13.10.2013
Poruka
27
Boki71, izvini ako smetam, može li pomoć oko onog mog pitanja vezano za linux i pvr.iptvsimple...
 
Natrag
Top