Putovanja iz Mašte

Učlanjen(a)
03.08.2010
Poruka
38
Ovo radim samo radi dosdadnog smajlija koji mi šalje subliminalne poruke da napišem post.
Objašnjenje:
To su poruke koje percipiramo ispod praga svjesnosti. Dakle, naša svevideća percepcija ih uoči, ali mi nismo toga svjesni. Tu se krije opasnost, jer tako upijamo namještene ideje ili osjećaje, a da toga nismo ni svjesni. Te ideje i osjećaje doživljavamo kao da su naši, mada oni to nisu. Riječ je o vrlo sofisticiranoj metodi manipulacije, jer ima li uspješnije manipulacije nego kad manipulirani misli da radi po svojoj volji?
Ali da se vratim na temu dakle putovanja sem što nigdje ne putujem i pustio sam Roots ovdje gdje jesam i strašno mrzim putovanja ali moj alter ego moje drugo ja je nadišlo samo sebe vjerujte mi odnedavno sam počeo da sanjam sebe kao inergalaktičkog putnika kroz vrijeme i prostor odmah da se razumijemo to što nema tačke i zareza ne znači da sam nepismen to je moje drugo ja koje jedva čeka da krene na daleka putovanja pa me nemojte opominjat.Kao intergalaktički putnik sreo sam mnoge žene pazite ovo u mojim putovanjima ne postoji muški rod jer samo sam ja ostao nakon napada zlih vanzemaljaca od kojih sam i ukrao tehnologiju putovanja kroz vrijeme i prostor gdje pokušavam da vratim muški rod ponovno na tron ali u tome me sprječavaju mnogi likovi jedan od njih je i Vanda vođa Gay Amazonki i Feministkinja koje su okupirale naš solarni sistem u potrazi raznim stvarima jedna od njih je i moja malenkost koja nema želju za druženje sa dotičnom medjutim tu su i pozitivni likovi kao što je i Kraljica XenoFob vrlo druželjubiva osoba sa konstantnim nagonom za sex objašnjava to kao da sam ja kriv zbog toga ali znam da je prikrivena nimfomanka koja želi da iskoristi moje esencijalne sokove da stvori sebi rasu muških robova koji bi je konstantno zadovoljavali njenu požudu kažem pozitivna jer mi je pomogla nekoliko puta u bijegu od zle Vande koja je ujedno i njena ljubavnica vidite zaplet je nevjerovatan možete da zamislite sa čim se sve suočavam dok sanjam ali shvatam da to nije san to se sve dogadja samo toga nisam bio svjestan i mislio sam da ludim ali desilo se nešto što me je natjeralo da se duboko zamislim šta je istina ja koji sam pustio Rooth i nigdje ne idem ili intergalaktički putnik zaključio sam da sam to obadvoje da se moja i njegova dimenzija stopila u jedno medjutim on kao hiperdimenzionalno biće treba tijelo koje je kako da kažem materijalnog oblika i samo tako može da egzistira u meni otkrio sam da samo posebni ljudi sa DNK I MITOHONDRIJOM imaju tu moć da se stope u jedno sa hiperdimenzionalnim bićem koje me sve više preuzima gdje sam sve više svjestan i otvoren prema svim idejama da samo znate šta mi sve pada na pamet ali o tome neki drugi put ovo je samo za početak da vas malo upoznam sa pričom koja sljedi dakle kao neki uvod o mojoj intergalaktičkoj pustolovini..Pozdrav svima od mene i mog alter ega kako kažu psihijatri ali ja znam da je to Hiperdimenzionalno biće koje me koristi kao ratnika na strani svjetlosti i dobra..kao što bi rekao Komandant Morpheus u Matrixu:
You have to understand that most of these people are not ready to be unplugged. ... Morpheus: We have survived by hiding from them, by running from them. ... I believe you can go to hell- because you aren't going anywhere else. ...U sljedećem nastavku saznajte kako sam završio na planetu žena koje imaju 3 dojke
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
981
Tvoja priča je uznemirujuća i pothitno treba da se obratiš nekom psihologu , pardon psihijatru on će već znati o kakvom preuzimanju tela se radi i siguran sam da će ti pomoći . No bez obzira na takvo stanje mogao bi taj "dar" da iskoristiš i nastaviš zanimljivu pripovedačku delatnost ali na podforumu književnost tema http://serbianforum.org/knjizevnost/90207-da-li-pisete-poeziju-i-prozu.html
U vezi subliminalnih poruka i njenog utcaja na stavove i ponašanje ljudi , ovde već postoji takva tema http://serbianforum.org/psihologija/177623-subliminalne-poruke.html
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top