Učlanjen(a)
01.04.2019
Poruka
17
Dali je neko probao PUBG Lite, ja evo igram ga već nekih mesec dana preko VPNa i skroz je isti kao pravi.Normalno vidi se da je grafika smanjenan da bi radio bolje na slabijim kompovima i optimizovaniji je zbog toga mi se više svidja a jedini problem će biti što će biti više čitera jer je besplatan.Ali kako su najavili više će raditi na anti čitu za Lite nego običan.Ako će te da igrate trebaće vam VPN i da ga stavite u tursku i vremensku zonu na instambul jer je turks najbliža balkanu i imaće te najbolji ping.Ako neko već igra dodajte me nick MikiBojler
 
Učlanjen(a)
22.05.2017
Poruka
41
igro sam pubg lite i mogu ti reci da je odlican igrao sam ga sa vpn sada vise netrebam vpn a sto se tice grafike priblizna je kao i orginal pubg bolje vec onaj mobile pubg
 
Učlanjen(a)
16.02.2023
Poruka
7
That's great to hear that you've been enjoying PUBG Lite! It's interesting that the game is optimized for weaker computers and offers a similar experience to the original version. The announcement of improved anti-cheat measures for PUBG Lite is reassuring, as it shows the developers' commitment to maintaining a fair gaming environment. Thank you for sharing the tip about using a VPN and choosing the Turkish server for better ping in the Balkans. It's always helpful to have these insights for an enhanced gaming experience. I hope you continue to have a great time playing, and if anyone is interested, they can add you with the username MickeyBoyler.
 
Natrag
Top