pu zeka iz daleka

Član
Učlanjen(a)
17.02.2009
Poruka
16
Zovem se Boris.Pishem vam po prvi put i nadam se da moje pismo nece zavrshiti u kanti :lol:
Imam 25 godina.Bavim se muzikom najvishe a posle toga sve ostalo (posao,zena,deca...gistro lol)
Za forum sam chuo preko facebook-a a registrovao sam se zato shto sam chuo da za svaki post placate 230 evra :lol: :p
 
Član
Učlanjen(a)
17.02.2009
Poruka
16
Hvala svima na dobrodoshlici :cool:

Kolega,kojom se vrstom muzike bavish?Svirash mozda u nekom bendu ili mozda DJ-ishesh?
 
Član
Učlanjen(a)
03.02.2009
Poruka
164
K3nt3tsu je napisao(la):
Hvala svima na dobrodoshlici :cool:

Kolega,kojom se vrstom muzike bavish?Svirash mozda u nekom bendu ili mozda DJ-ishesh?

swiro sam obicnu i elektricnu gitaru...al samo za swoju dusu :D a `wako didzejisem s wremena na wreme :D ono...po ceo dan brljam oko muzike :lol:
 
Član
Učlanjen(a)
17.02.2009
Poruka
16
dij4b0la je napisao(la):
K3nt3tsu je napisao(la):
Hvala svima na dobrodoshlici :cool:

Kolega,kojom se vrstom muzike bavish?Svirash mozda u nekom bendu ili mozda DJ-ishesh?

swiro sam obicnu i elektricnu gitaru...al samo za swoju dusu :D a `wako didzejisem s wremena na wreme :D ono...po ceo dan brljam oko muzike :lol:

haha :) ja sam svirao ranije akustichnu gitaru a sad dj-ishem.to jest ne dj-ishem sad jer sam morao da prodam opremu.uglavnom mixam tech house i neki minimal house.

jel se mozda bavish produkcijom? i koju muziku vrtish kad dj-ishesh?
 
Član
Učlanjen(a)
03.02.2009
Poruka
164
xex...jbg...ja iam neq kao opremu mada slabo koristim...swe sto radim...radim preko kompa...koi program koristis za miksowanje?

ma za swoju dusu miksujem :D i `wako pustam muziq po zurkama...prawo da ti kazem stta stignem...al uglawnomtehno...house...psy...i swe ostalo na tu foru...
 
Natrag
Top