Ptc zarada

Član
Učlanjen(a)
23.11.2012
Poruka
11
Ptc (paid to click) zarada
Ukoliko imate malo slobodnog vremena i zelite da pojacate svoju zaradu, mozete to ostvariti registracijom na sajt
Paid to Click Advertising at ClixSense Ovde postoje 4 nacina da zaradite novac:
1. Kliktanjem na reklame ($0.001-$0.02 po reklami)
2. Odradjivanje sitnih zadataka ($0.01-$0.12 po zadatku)
3. Igranjem igre na srecu ($0.10, $0.25, $0.50, $1.00, $2.50 i $5.00) svakog dana dobijate po 25 sansi da dobijete jednu od ovih nagrada, tako sto cete u kvadratu 30x20 kliknuti 25 polja koje zelite(jedno po jedno) i posle 10 sekundi saznacete da li ste osvojili i koliko
4. Uclanjivanjem svojih prijatelja preko vas, dobijate deo njihove zarade.


I to nije sve. Posto sam vec dugo na ovom sajtu, i za 2 godine sam sa nesto vise od 50 refferala koji su se uclanili preko mene zaradio preko $900, zelim pomoci i drugima. Evo kako. Svakog meseca ce po troje od mojih referala dobiti od mene $1 na svoj payza racun. Potrebno je da se registrujete i budete aktivni. Posle registracije mi se javite porukom kako bih znao da ste se vi registrovali preko mene tako sto cete mi reci ime koje ste koristili pri registraciji, a na kraju svakog meseca, one koje budem odabrao kontaktiracu kako bih znao na koji racun da posaljem nagradu.
I od sada me mozete pratiti i na mom blogu gde cu redovno objavljivati novosti i pomagati svima koji zele da zarade. Blog se nalazi ovde Zaradite od kuce
 
Član
Učlanjen(a)
23.11.2012
Poruka
11
Ptc (paid to click) zarada
Ukoliko imate malo slobodnog vremena i zelite da pojacate svoju zaradu, mozete to ostvariti registracijom na sajt
Paid to Click Advertising at ClixSense Ovde postoje 4 nacina da zaradite novac:
1. Kliktanjem na reklame ($0.001-$0.02 po reklami)
2. Odradjivanje sitnih zadataka ($0.01-$0.12 po zadatku)
3. Igranjem igre na srecu ($0.10, $0.25, $0.50, $1.00, $2.50 i $5.00) svakog dana dobijate po 25 sansi da dobijete jednu od ovih nagrada, tako sto cete u kvadratu 30x20 kliknuti 25 polja koje zelite(jedno po jedno) i posle 10 sekundi saznacete da li ste osvojili i koliko
4. Uclanjivanjem svojih prijatelja preko vas, dobijate deo njihove zarade.


I to nije sve. Posto sam vec dugo na ovom sajtu, i za 2 godine sam sa nesto vise od 50 refferala koji su se uclanili preko mene zaradio preko $900, zelim pomoci i drugima. Evo kako. Svakog meseca ce po troje od mojih referala dobiti od mene $1 na svoj payza racun. Potrebno je da se registrujete i budete aktivni. Posle registracije mi se javite porukom kako bih znao da ste se vi registrovali preko mene tako sto cete mi reci ime koje ste koristili pri registraciji, a na kraju svakog meseca, one koje budem odabrao kontaktiracu kako bih znao na koji racun da posaljem nagradu.
I od sada me mozete pratiti i na mom blogu gde cu redovno objavljivati novosti i pomagati svima koji zele da zarade. Blog se nalazi ovde Zaradite od kuce
 
Član
Učlanjen(a)
15.05.2012
Poruka
31
Ovde cu postaviti samo sajtove koji su meni platili. To sto vam nude iznajmljivanje refova....shvaticete da se neisplati. Treba traziti direktne refove.

NeoBux: L'Innovation dans les Services de Paid-to-Click

Get Paid to Click, Take Surveys, Complete Tasks, Watch Videos at ClixSense

http://www.the-bux.net/?ref=chkojic

Incentria - What makes us different?

Clicksia - Paid To Click Ads

CashnHits : Cheap Advertising, High Quality Traffic

NAJBOLJE placa the-bux .... nije scam iako neki to tvrde....isplata je instant
 
Natrag
Top