Psi su ziva bica a ne igracke!!!

Član
Učlanjen(a)
16.11.2010
Poruka
14
Evo nekih stvari u vezi cuvanja pasa:
1.Pse ne treba vezivati za lanac jer se tada osecaju kao u zatvoru.
2.Psi osecaju nasu energiju zato ne trebamo biti nervozni kada na bilo koji nacin komuniciramo sa njima.
3.Mnogo je bolje pse nagradjivati kada su dobri nego kaznjavati kada su losi.
4.PSI NIKAKO NE TREBA DA JEDU SLATKISE JER OD NJIH OSLEPE!!!
5. Ako zive u kuci ili negde gde nema mnogo prostora treba ih izvoditi u setnju ili na trcanje u protivnom mogu biti agresivni.
6.Ne uzimajte psa kao stene zato sto je sladak ili da vam sluzi kao igracka no ce porasti!
7. Kao sto naslov kaze pas nije igracka i zato ne treba samo da se igrate sa njim vec i da se birnete o njemu.
 
Član
Učlanjen(a)
01.07.2009
Poruka
44
ajde molim te objasni zasto i kako ce psi oslepeti ako jedu slatkise.Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
16.11.2010
Poruka
14
ne znam znam samo de ce oslepeti ako jedu mnogo slatkisa.I to da smo mi stvorili vestacke slatkise a psi imaju drugacjij metabolizam od nas.
a oslepece jednostavno ko i ljudi
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
06.03.2011
Poruka
13
1:psa se nikakako ne sme vezivati lancem.Moj deda je nemackog ovcara vezao,on je toliko vukao jer je poludeo da mu se na kraju lanac zabio u vrat.
 
Član
Učlanjen(a)
23.04.2011
Poruka
13
Пси такође немају панкреас тј. гуштерачу...немају где да луче сав тај шећер зато и иде у крв.
 
Član
Učlanjen(a)
14.12.2010
Poruka
65
da...,ali steta, ako dobijete nezeljeno leglo, nemojte ga bacati na ulicu niti slicno, ako ih niko nece, najhumanije je da ih uspavate...jeste da je jako tesko, ali je mnogo teze da samo provodi dane na ulici. Ja sam inace protiv pasa na ulici, ne licno provtiv njih, nego zato sto razni ljudi ih maltretiraju, ipak najhumanije je da ih uspavate... :((( a azili...joooj...tamo sam cula da su uslovi zivi UZAS!!! da se porazboljevaju kao misevi....ipak ni azil nije najbolji...:(
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
5.981
Psi su covekovi verni prijatelji....Ne mogu da zamislim ljude koji mogu da maltretiraju pse.....
 
Natrag
Top