Član
Učlanjen(a)
17.04.2010
Poruka
57
rekli su mi da mogu neku stranicu sa interneta da sacuvam pritiskom na dugme prescr sa tastature. oper sist je w7. sta da uradim a da mogu to kasnije pogledati?
 
Član
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
1.407
NE MOŽEŠ. Jedini način je da odeš u favorite i nađeš Add to favorite i klik na OK. Ako koristiš mozilu onda odi na zabilješke.
 
Član
Učlanjen(a)
17.04.2010
Poruka
57
zaboravio sam reci da kao pretrazivac koristim operu. da li je ona ok za to ili da koristim neki drugi internet pretrazivac.
 
Član
Učlanjen(a)
10.02.2011
Poruka
79
Možeš tako preko favorita, mislim da to imaju svi pretraživači (browseri) u nekom obliku. A možeš i otići na File -> Save webpage as... (ili nešto slično), odabereš u kojem formatu želiš i gdje želiš spremini na hard disku i klikneš Save.
A što se tiče Print Screena, dakle samo to pritisneš i onda odeš u Paint, klikneš Ctrl+V (ili desni klik -> zalijepi (Paste)) i onda samo spremiš u obliku slike (jpg ili neki drugi format) - al onda ti je to sačuvano samo kao slika, naravno. ;)
 
Cupidon
VIP
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
5.207
Može i ovako...
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
29.12.2011
Poruka
239
Član
Učlanjen(a)
17.04.2010
Poruka
57
najcesce se radi o tekstualnim ili neke slike u okviru tog teksta. ti dokumenti imaju po vise stranica pa bih hteo da to mogu odmah da sacuvam. da li sa prtscr mogu da sacuvam sve odjednom ili mora stranu po stranu.
 
Član
Učlanjen(a)
17.04.2010
Poruka
57
sta ako ima tu vise strana. da li ce u paintu da mi otvori sve ili moram stranu po stranu da idem sa prtscr pa paste u paintu.
 
Član
Učlanjen(a)
17.04.2010
Poruka
57
sta ako taj dokument ima vise strana? da li ce sve da sacuva odjednom ili mora ponaosob svaku?
 
Član
Učlanjen(a)
17.04.2010
Poruka
57
sta ako ima vise strana tj da li ce sacuvati sve odjednom ili mora svaka posebno?
 
Natrag
Top