Provera linkova za Firefox,Operu,Google Chrome...

Član
Učlanjen(a)
02.10.2012
Poruka
2
Kod mene ne radi.Jer mi treba mozda jos jedan program. Tamo gde je popis file hostova nema ni jedan jedini. Verovatno zato i ne radi. Sta mi fali?
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
936
Kod mene ne radi.Jer mi treba mozda jos jedan program. Tamo gde je popis file hostova nema ni jedan jedini. Verovatno zato i ne radi. Sta mi fali?

probaj da pretisnes Tab+Z i trebalo bi da se pojavi prozor sa spiskom za proveru

untitled.png


najbolje je da oznacis sve
 
Član
Učlanjen(a)
29.03.2012
Poruka
10
i mene nesto koci sa google chromom i mozilom nece da ucita stranice neke.... ko ima problem da kaze... ko zna do cega je tako?
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
02.05.2009
Poruka
30.680
Provera validnosti Mediafiire linkova

pokazuje kad su gore navedeni linkovi ispravi,neispravni ili su pod šifrom,a da budem iskren,stavio sam samo na Mozilu,tako da nema pojma da li radi i na hromi i na Operi.....elem,idite na ovaj link

Kod:
http://userscripts.org/scripts/show/135733

Kliknite na instal....i to je to,kao i rapidshare linkcheker


L11CQCN.NET-mflplus.jpg



poz od Baneta.....
 
Mlada nada
LEGEND
Učlanjen(a)
08.04.2010
Poruka
1.292
ja mislim sad nisam siguran,da je to počelo,sad aj da kažem sa original sajtom u nedelju uveče,ja sam potom našao onaj iz prvog posta...ali tamo sad nešto daje.....pa neki odgovor,što Kaća kaže,aj sačekamo,možda se pojavi nešto novo,a fora je što sad ako bi morao da reinstaliram bilo koji komp,ostaje bez tih "čekera"


a inače daje odgovor "serve too long respond".....tako nešto
Sačuvaj skripte na drugoj particiji.
Mislim da se na Windows 7 instalirane skripte nalaze u folderu
Kod:
C:/Users/korisnik/Appdata/Roaming/Mozilla/Firefox/Profiles/gm_scripts/
 
Natrag
Top