Pronalazenje drajvera za vas racunar

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Ovo je ujedno najbrze i najjednostavnije pronalazenje drajvera na internetu za vas racunar......

Potrebno je da downloadujete jedan alat koga imate na adresi.....

:download:

Kod:
http://www.mediafire.com/?m0hyiyc1si3o6dy



002ux.jpg


Posto downloadovali i instalirali ovaj alat sada mozemo krenuti u pronalazenje drajvera...

Podjimo redom.....
 
Poslednja izmena:
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Posto startovali ovaj program kliknite misem na Start Scan......broj 1

003zkp.jpg


Sacekajte da se obavi skeniranje do kraja a zatim kliknite misem sa leve strane na Exported....broj 2

004eln.jpg


Zatim u novom prozoru programa kliknite takodje misem na Export.....broj 3

005om.jpg


U novom prozoru odredite u kom delu racunara zelite usnimiti .html fajl i kliknite misem na Save......broj 4

006qee.jpg


Zatvorite zatim prozor programa na X.....broj 5

007bt.jpg


Zatim cete pronaci usnimljeni html fajl i dupli klik misa na njega.....broj 6,te u novootvorenom prozoru vaseg internet browsera kliknite takodje misem na GET DRIVERS......broj 7

008nh.jpg


Kroz par trenutaka pojavice vam se fajlovi sa svim vasim drajverima....kliknite misem na fajl od drajvera koji vam treba......broj 8 a zatim u novootvorenom prozoru kliknite i na Save da bi ga downloadovali i usnimili u vas racunar......broj 9

009zfv.jpg


Tako mozete downloadovati i prikupiti kompletne drajvere za vas racunar,spakovati u jedan folder i cuvati ,a zatim i po potrebi naravno i instalirate kada zatrebaju...
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
1.407
Kako da dodjem do kljuca za aktivaciju? Non stop mi ga trazi. Ne mogu ni jedan jedini drajver skinuti bez njega.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Kako da dodjem do kljuca za aktivaciju? Non stop mi ga trazi. Ne mogu ni jedan jedini drajver skinuti bez njega.

O kom kljucu za aktivaciju pitas,program je free na ovom linku gore........nema nikakvog kljuca.....:(
a postoji i kupovna verzija.....za koju treba ....
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
6
Novax kluč funkcionira i kod mene...našao mi je program toliko drajvera da ču do sutra da ih skidam,samo što neznam kako se instaliraju,kad se upakuju i nanovo stavi sustav gore sa tim drajverima?!
Kako da ih nasnimam na CD?!
 
Član
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
6
Boki71 HVALA za program i na detaljnom objašnjenju kako se koristi,samo što ne znam kako da ih spremim da bi mi krenuli kao na CD-u kojeg sam dobio uz kompjuter kad na novo instaliram windowse,jer sam neke drajvere skinuo sa programom drajver genius pro,ali tamo nema uopče nikakvih ikona koje bi mogao pokrenut za instalaciju,več sami folderi puni svakakvih stvari kao datoteka od windowsa u sistemu.

HVALA NA POMOĆI UNAPRIJED!
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Razdvojis ih po posebnim folderima koliko vec ih imas ,predpostavljam 15-20 (u zavisnosti zasta je downloadovani drajver) i narezujes ih takodje kao i svako drugo narezivanje.....dakle nista specijalno....Velika vecina njih predpostavljam ima .exe fajl ,te instaliras taj drajver tako sto ces startovati njegov .exe fajl duplim klikom misa a zatim standard......next.....next.......
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
U PDF.......

:download:

[raw]<iframe src="https://skydrive.live.com/embed?cid=37BC32D29066020F&resid=37BC32D29066020F!961&authkey=APOSke5mxE-mSnA" width="98" height="120" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>[/raw]
 
Natrag
Top