Promjena ikona za glazbeni file....

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
29.04.2010
Poruka
12
Evo ovako,

Glazbene datoteke mi imaju ikone programa sa kojim se otvaraju. Da li je moguće promijenti samo jednu ikonu od svih tih datoteka.

Primjer: Sve mp3 datoteke odvaram sa Jet playerom i sve one imaju ikonu Jet-a. Ali, jedna mi ikona služi za povezivanje Jet playera sa internet radiom, i htio bih da je umjesto klasične Jet player ikone, promijenim i sstavim recimo, ikonu sa slikom radija. Znači, samo tu ikonu. Probao sam iz Windowsa na sve moguće načine, ali ne ide. Probao sam i sa Tune-up, ali nisam baš ništa uspio..

Može li se promijeniti ikona samo za jednu glazbenu datoteku uopće?

Hvala ;)
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Može.....na bilo koji taj mp3 fajl.....klini sa desnim mišem.......idi na Open With.....iyaberi program čiju ikonu želis da vidiš.....i overi u malom prozorčetu da želis da taj tip fala...otvaraš samo tim programom......

I to je TO.....
 
Član
Učlanjen(a)
29.04.2010
Poruka
12
Znam što želiš reči, ali nisi me shvatio. Želim otvarati istim playerom kao i do sada, ali promijeniti ikonu samo sa jedne glazbene datoteke. Kao što postoji opcija u mapama: promijeni ikonu mape, ili promijeni ikonu programa, tako da me zanima može li se promijeniti samo jedna datoteka. Znači imaš 10 datoteka mp3 s ikonom Winampa, jer se otvaraju sa Winampom, a samo devetu datoteku ne želiš imati sa ikonom Winampa nego je hoćeš zamijeniti sa recimo ikonom u obliku srca.

Može li to?
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
mislim da nemoze, promijenice ti sve mp3-ice koje imas u kompu. a interesuje me zasto neoprobas .mozes vratiti kako je bilo .
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Znam što želiš reči, ali nisi me shvatio. Želim otvarati istim playerom kao i do sada, ali promijeniti ikonu samo sa jedne glazbene datoteke. Kao što postoji opcija u mapama: promijeni ikonu mape, ili promijeni ikonu programa, tako da me zanima može li se promijeniti samo jedna datoteka. Znači imaš 10 datoteka mp3 s ikonom Winampa, jer se otvaraju sa Winampom, a samo devetu datoteku ne želiš imati sa ikonom Winampa nego je hoćeš zamijeniti sa recimo ikonom u obliku srca.

Može li to?

Ništa te ne sprečava da i dalje koristis Jet player.....ali prvo njega startujes..... pa učitas mp3 fajlove....koje želiš da slušas.....

Pojedinacna izmena ikone nije izvodjva.....samo sve....
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
29.04.2010
Poruka
12
mislim da nemoze, promijenice ti sve mp3-ice koje imas u kompu. a interesuje me zasto neoprobas .mozes vratiti kako je bilo .

Ma probao sam sve i sva, a tek onda ovdje pitao...

Mislio sam da se možda može, jer to što meni treba promijeniti je neki fajl .pls ekstenzije, a otvara se pomoću bilo kojeg od playera, te sam mislio pošto je to ustvari nešto kao favorit u browseru, fajl koji ima putanju na internetsku stranicu, moguće ga nekako otvoriti i promijetiti ikonu, pomoću nekog programa. Imam npr. drive icon changer, s kojima mijenjam ikone particijama na hard disku, usb stikovima itd... pa sam mislio da ima takav neki program i za fajlove...ili da se može napraviti ručno...

svejedno, hvala vam na odgovorima.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top